chalani vyjadrite sa, je to tak?

Príspevok v téme: chalani vyjadrite sa, je to tak?
nechapavaa

Pocula som nazor jedneho chalana ktory povedal ze
My chalani pozerame skor ci neskor hlavne na zenu , dievca ako na sexualny objekt...nasej tuzby.... ak odide chut odide laska... sme svine ale je to tak...
Myslite ze je to ozaj pravda, ze ked vas baba uz tak nepritahuje, tak sa konci laska?? Musi byt pre vas stale sexica? Stale musite mat nanu chut? Inac to nema zmysel? Nejde mi to totiz do hlavy, lebo kopec ludi co su spolu dlhsie urcite uz nepocituju neustalu tuzbu po sebe a predsa to nemusi znamenat koniec, ziju spolu roky, je jasne ze to po case vyprcha, ale v srdiecku ten clovek je, aj uz netuzite po nom az tak silno ako na zaciatku. Alebo som naivna? :) Povedzte mi nato naazor neaky pls:))

nechapavaa

praveze ma 24 cize je pravda ze uz je dospely ale v podstate je aj nevybureny kedze ja som bola jeho prva vazna znamost, dovtedy len tak randil, nic vazne,..
a je pravda ze to mohlo byt aj stereotypom:( lebo kazdy vikend sme boli spolu a vacsinou to vyzeralo tak ze sme boli len u mna a sem tam sme niekam vybehli a stale dookola...to bola urcite chyba
ale podla mna ked sa do niekoho raz zalubis, tak jasne ze sa snazis vzerat super pritazlivo neodolatelne, ale po case ked uz ste spolu zistis ze to nieje potrebne a kazda zena pochopi ze uz sa nemusi upravovat vkuse lebo si mysli ze ju ma rad stale bezohladu nato ako vyzera...teda som si to doteraz myslela

happi:-)

zalezi to od konkretneho cloveka, niektori dokazu existovat v jednom vztahu cely zivot, az kym ich smrt nerozdeli a bla bla, ale niektori jednoducho nechcu tak zit
takze neskatulkovat

soffa

a kolko mal ten chalan rokov?niejaky pubertiak?dospely muzi ktori sa vyburili v mladosti hladaju podla mna staly vztah.silne o tom pochybujem zeby chlap chcel zit s objektom tuzby ktora by bola hysterka a ziarlivka v jednej osobe.blbost

xy:)

moze to byt aj stereotypom.. alebo niektori casom nejavia ziadny zaujem o to, ako vyzeraju - to moze partnera odpudit napriklad a laska zobere nohy na plecia :) okrem toho ludia sa menia nielen vyzorovo, ale aj povahovo, zacnu mat odlisne priority.. ine ciele.

happi:-)

namiesto lasky pride zvyknutie si na toho druheho a branie ho ako samozrejmost, s cim sa vsetko strati-a vela ludi takto nechce, nevie zit

nechapavaa

no lebo mi to tak pripada, dam sa dokopy s chalanom ktory mi vravi ze ma strasne lubi ze som najlepsie co kedy stretol a po dvoch rokoch to nieje pravda..a ako jednym z dovodov ze uz som ho prestala pritahovat..vraj na zaciatku sa mu to zdalo az prilis krasne a po case ma dost?:// ako keby ma 15 nepoviem nic, ale v dospelom veku?
no a potom som sa od jedneho chalana dozvedela takyto nazor ze ked zmizne pritazlivost zmizne aj laska...ako keby to bolo u kazdeho tak..ako je potom mozne ze niektore vztahy vydrzia tak dlho?

lioness_01

presne ako píše mate... toto platí tak u 15 ročných puberťákov, u dospelých a zrelých ľudí hľadajúcich skutočný vzťah to funguje inak...

jajka001_

noo, keby sme sa vzajomne nepritahovali, tak neviem ci by to este fungovalo. ale ludia sa mozu vzajomne pritahovat aj roky aj desatrocia, nemusi ist len o nejaku dokonalu fyzicku krasu, ta pominie u kazdeho. pritazlivost je cosi hlbsie.

happi:-)

je to tak, jednoducho ocarenie zmizne...a posunieme sa dalej...letna laska je vzdy kratucka...a neplati to len pre chlapov