ako funguje ludské telo

Príspevok v téme: ako funguje ludské telo
martinmlm .

mal som bežné civilizačné choroby a kedže ma nebavilo hodiny sediet v čakárni, a doktori mi s nimi aj tak nepomohli, /čest výnimkam, napr. urazová chirurgia je super a využívam ich služby pravidelne/ začal som intenzívnejšie čítat knihy. Napriek tomu, že každá má iného autora, informácie v nich do seba krásne zapadajú ako skládačka. vdaka tomu som 2 roky nebol u lekára ako pacient. NEVIEM VšETKO, nie som liečitel, ale ludia, ktorí boli ochotní si ma vypočut nelutovali toho.

tpch

Je na to klavesa, staci sa pozorne zahladiet na klavesnicu.
Mimochodom, zase mas v prispevku hrube chyby, vazne si myslis, ze to nevadi?

martinmlm

takže záver: tvojim najslabším článkom retaze je pečen so žlčníkom. máš 2 možnosti.
1. kedže si mladá, ešte dlhé roky možeš skúšat čo vydržia, ale možeš za to čakat problémy s pokožkou, bolesti chrbtice v oblasti medzi lopatkami, kolená a bedrové klby, oči náchilné na infekcie, cholesterol, a ked sa zveríš našim lekarom tak operácia, a žlčník von, zvýši sa ti tlak, tabletky na tlak obličkám velmi nepomáhaju, čiže zároven predpisujú aj na obličky. A pečen má zas robotu navyše./nobelova cena za perpetum mobile/
2.s vedomím svojo slabého miesta si prisposobíš stravu už teraz, nijak drasticky a predýdeš tak vela problémom.

nestraším, ale takto dopadlo vela ludí

martinmlm

chýba ti pohyb. behat, lyžovat... a telo si samo začne pýtat jest. hlava ta može boliet od žlčníka/ šaláty, rezne, vyrážaný kapor, koláče,krémy, margarín robí svoje/cez spanky prechádza energeticka dráha žlčníka. predpokladám že v noci nemožeš spat.

laskonka111

tak v tom prípade nie, ale istý čas sedím doma a hľadám prácu, lebo mám už po škole a vôbec sa nenudím