Cervene flaky na tvari

Príspevok v téme: Cervene flaky na tvari
parizanka

mam cervene flaky na tvari...dva na lici a jednen pod obocim...su akoby vysusene...po jemnom prejdeni prstom po nich to necitit, pri pritlaceni ano. mama mi vravi, ze to mam od dlheho sprchovania, lenze tvar si umyvam menej ako zbytok tela a inde to nemam. taktiez som prestala pouzivat cistiaci gel kvoli tomu. vyskusala som na to davat vselico - bambucke maslo, olivovy olej, kokosovy olej, excipial, locoid....a nic nepomohlo....neviete poradit? (k doktorke sa tak skoro nedostanem, mam skuskove)

interpretka

Mala som podobne prejavy pravdepodobne to bolo asi zo sprchovacieho gelu a samponu, no neviem to iste. Ale kupila som si v lekarni dado sens pro balance taky akutny krem aj s cistiacou penou a pekne to ustupilo. nemam vobec ziadne flaky. mne pomohlo to, no mozno ze smenemali rovnaky spustac toho problemu, hm.

vladis2503

dobrý deň, ja mam tiež tieto flaky na tvári, na kožnom mi povedala že to môže mat vela príčin že ona nevie. Predpísala mi mastičku Afloderm (iba na predpis), síce mi trochu pomôže ale problém to nevylieči

smajlik 2350

ahojte .. mam 14 rokov a jeden problem :( dnes rano sa mi objavili cervene flaky po tvari :( neviem cim to je ale den predtym som si dala make-up a pred spanim som sa neodlicila.Na druhy den rano ma skoro vystrelo ked som isla do skoly a videla som sa v zrkadle :(strasne sa zato hanbim ..Prosim vas poradte mi ako sa ich mam zbavit?ďakujem velmi pekne

kix

asi maš to iste čo ja. Doktorka odpuručila zmenit stravovacie navyky čiže jest menej masa a viac ovocia a zeleniny. Použivam krem clarsebic za 15 eur

hmmmmmmmmmmm

neviem, kebyze ide iba o vysusenu pokozku, nemala by si lokalizovane flaky.zajdi za koznou.moze to byt nejaka kozna choroba,ktora sa da lahko liecit a ty len tapas a predlzujes to.

sisa72

skus modru indulonu a ked to nezaberie tak v lekarni sa opýtaj je to nejake mlieko na veľmi suchu pokožku.. viem že kedysi bolo len na predpis...moja dcera mala tiež take flaky...len je to už davno a neviem ten názov.. viem len že bolo v bielomm obale a písane červeným