potrebujem zmenu

Príspevok v téme: potrebujem zmenu
tinkaspinka

myslim ze poznate ten pocit ked uz chcete nejaku zmenu :) ja by som uz nejaku zmenu aj potrebovala len neviem aku. mam kucerave vlasy s ktorymi sa neda nic robit. ziadna ofina alebo nejaky zaujimavy strih. uz som si vlasy aj zehlila ale len mi ich to zbytocne vysusilo a rovne mi to ani tak nikdy nevydrzalo. niekedy rozmyslam ze by som si ich aspon nafarbila na nejaku tmavsiu farbu lenze som pomerne dost bleda tak neviem ci by som nevyzerala hrozne. aku zmenu ste na sebe urobili vy?

Karina

neverim, ze s tvojimi vlasmi sa neda nic vymysliet - minimalne strih, ktory by ich odlahcil... kadernicka by ti ich vedela prestrihat tak, ze by neposobili tak tazko a tak "levikovsky" :) co sa tyka zehlicky, pouzivala si novsi model? tie aktualne predavane maju tie platnicky z turmalinu a teflono a neviem coho este, v kombinacii s ochrannym sprejom by nemal byt problem s vysusanim... co sa tyka farby, tak vyskusaj nejaky sampon, urcite nie permanentnu farbu :) a urcite nie ciernu, ta podla mna vyzera s bledou tvarou priserne neprirodzene a vulgarne

Astor

pocula som ze sa daju vlasy vyzehlit aj natrvalo, neviem vobec ako dlho to vydrzi a kde to robia ale skus nieco najst na nete :)