Brazílsky keratín masky, šampony, kondicionery

Príspevok v téme: Brazílsky keratín masky, šampony, kondicionery
Michala11111

Ahojte rozmýšľam nad brazílskym keratínom, rada by som si dala moje kučeravé, krepovité vlasy aj vyrovnať ale čo viem tak to stojí okolo 200euro a to je pre mňa hrozne veľa. Tak by som chcela vyskúšať aspon masku brazil keratín, tá stojí 25 euro aj to je veľa, ale keby som mala mať zdravšie vlasy skúsila by som to. Takže nemáte niekto skúsenosť s použitím takejto masky doma? lebo tieto masky sa používajú aj na domáce použitie, majú vyživiť vlasy...

brazilkeratin

!!! Narovnanie vlasov BRAZILSKÝM KERATINOM za najlepšie ceny na SLOVENSKU !!!
VIAC INFO www . facebook . com/brazil.keratin

dsd

Brazílsky keratín nie je v skutočnosti taký dobrý ako je prezentovaný na webe a ako mnohe kaderníčky o tom ,, básnia,,....je to moja vlastná skúsenosť a obrovská chyba že som sa na to dala... nemá to nijaký účinok, len po tejto aplikácii mi začali vypadávať vlasy, a pod.NEODPORÚČAM! .. tri baby mi povedali že si to nemám davat robiť pretože som videla, že ani u nich to nemalo nijaky ucinok... ale ako sa vraví každý sa učíme na vlastných chybách...
... keď som na tom bk bola v kaderníctve lenka v liptovskom mikuláši, najprv som si myslela že bola zlá aplikácia kedže mi bkeratin neerobila certifikovaná kaderníčka toho salonu, ale nejaká jej známa ktorá jej pomáha v práci...prišla som po dvoch týždňoch s tým že nie som spokojná, že buď mi keratín urobia ešte jeden alebo vrátia peniaze...tak súhlasili s tým že mi urobia brazilsky keratín ešte raz... no efekt nulový, peniaze vo vrecku kaderníčky a nespokojnosť mňa ako zákaznika....

adoree

5-ka a patka,

Braziilsky keratin je vhodny pre kazdeho, kto chce mat zdrave vlasy. Vlasy vyrovnava podla toho, ake ich mate kucerave a pevne. Ak su pevne a prilis kucerave, nemozete cakat, ze budu uplne rovne.
Ci je vhodny na riedke vlasy zalezi od toho, ci vam nebude vadit zmenseny objem. Ak ste ale zvyknute si vlasy zehlit, nemalo by to vadit. Najhorsie su tie prve 3-4 dni od aplikacie. Na vlasoch su este zbytky po hmote, ktorou bolo vyrovnanie urobene. Ale ked to zmyjete, bude to velmi dobry pocit. Vlasy su krasne leskle a regenerovane.
Vlasy ciastocne spevneju ale zase velke zazraky necakajte. Mozno by stalo za zvazenie skor preldzenie vlasov.

Karin

5-ka

pa.tka ty mas tiez riedke vlasy? necitala si nahodou niekde, ze ci je to vhodne na riedke vlasy? bojim sa, ze budu vyzerat este redsie, ale ak by mali vyzerat zdravsie, tak by som to mozno aj prezila, i ked uz teraz sa aj hanbim urobit si cop, lebo je extremne tenky :( tiez neviem, kde si to dat urobit, aby sa dostavili kvalitne vysledky..ak sa nahodou dozvies alebo aj ostatne baby viete o dobrom salone v bratislave, kde to robia za prijatelnu cenu, tak dajte prosim vas vediet. dakujem pekne :)

pa.tka

5 tka to ako by som citala o mojich vlasoch.Aj ja by som sla na ten braz.kerat.ale vsade salen pise aky je uzastny ale nikto tu nenapise ze kam by som si ho mala ist dat urobit pretoze aj to sa pise ze ho treba ist spravit ku odbornikovy ale ma niekto tip ze ku akemu.Byvam v Bratislave a ani tu ho nerobia vsade tak viete presne do kt.salonu mam zajst prosim

5-ka

Je ten brazilsky keratin vhodny aj na totalne riedke vlasy? Citala som, ze to dodava objem, no aj to, ze vlasy potom posobia ulizanejsie, co si dost protireci. Mam strasne riedke vlasy, ktore su uplne znicene, suche ale pri korienkoch mastne. Mastia sa mi casto odkedy si ich zehlim, ale aj ked niekedy neozehlim, tak sa za den zamastia, tak tomu nechapem. Musim si ich umyvat kazdy den a tak neviem co by sa stalo ak by som si po naneseni toho keratinu nemohla tri dni umyt vlasy. Asi by som chodila ako bezdomovec, alebo posobi ten keratin aj proti nadmernemu masteniu? Moje vlasy sa strasne lamu, mam uplne rozdvojene konceky a uz mi ani nerastu. Zehlim si ich, co je velka chyba, ale bez tej zehlicky je to este ovela horsie, lebo sa mi uplne krutia vsetkymi moznymi smermi, no uz su asi tak slabe, ze mi ich nevie uplne vyrovnat ani ta zehlicka. Ked ich vyzehlim, tak sa mi do par hodin zacnu zase krutit, niekedy menej, niekedy viac. Poradte mi prosim vas. Zatial to vyzera tak, ze ten brazilsky keratin je pre mna jedina moznost ako mat konecne pekne a zdrave vlasy, teda okrem moznosti kupit si parochnu, co fakt v 23-rokoch nechcem :D Neviem ci mam do toho ist, ale asi pojdem, no jedine u profesionala

tikanete

Chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s domacou aplikaciou keratinu. Vsetky potrebne veci k tomu mam, pozrela som videa na youtube a podobne, mam k tomu vela nacitaneho - ale aj tak ma zaujima, ci to niekto riskol doma.

vvevericka

robi to niekto v BB? Ake su priblizne ceny na dlhe vlasy (take dlhe, ze mi zakryju cely chrbat a velmi huste) D :)

alenka.b.

Ja som iba raz skúšala, a bola som veľmi prekvapená, ako sa mi zlepšila kvalita vlasov. Mala som uplne znicene. Davala som si to u kadernicky a davala mi keratin cocochoco. Mam velmi dlhe vlasy tak ma to aj pekne stalo 190€. Ale vysledok stal za to. Vydrzalo mi to skoro 3 mesiace. Treba setrit do prasiatka, aby som si tu nadheru mohla ist dat spravit zase.

blondula

mne raz kamarat doniesol nejaky brazilsky balzam na vlasy.bola to asi litrova oranzova flasa s ovocnou vonou a ked som si s tym umyla vlasy,skoro som odpadla ake nadherne hebke,hladke a lahko rozcesatelne vlasy som mala :DDD normalne sa mi predierali pomedzi prsty uplne mokre a vobec sa nemotali.inak sa cesem len ked ich mam uz skoro suche.za dva mesiace cestuje naspät do Brazilie a musim mu povedat,nech mi zase nieco donese :P