Uz sa snim nechcem bozkavat ...

Príspevok v téme: Uz sa snim nechcem bozkavat ...
dadka12345

Ahojte moj problem je ze mam priatela dva roky a mam ho velmi rada proste on je zlaticko zniesol by mi modre z neba takeho chlapca sa fakt tazko hlada a neni ani spatny len sa mi snim nechce bozkavat vzdy mam zavrete usta radsej pozeram na telku alebo citam noviny akoby som sa snim mala bozkavat. no zo zaciatku sme sa dost casto bozkavali a aj s inymi chlapcami som sa aj pol hodinu vkuse proste ja to mam rada ..ehm len nie snim.:( myslite ze ho nelubim ?:( ja neviem ..ale vsetko je take idealne .

milada1111

co keby si si vsugerovala do seba ake je to neuveritelne sa bozkavat s nim?predstavuj si ake je to prijemne,vzrusujuce,mne to niekjedy pomaha

tujeodpoved

Mne to z tejto fazy preslo na nechut na sex, uz ked som videla, ze sme sami doma a moze TO byt, tak som strpla.......a radsej som sla kavu varit, a vymyslala program....A tiez bol pekny,mudry,planovali sme buducnost...ale po 4rokoch....som to ukoncila...uz to bolo nejake zabite,a skoda toho...ale tak zivot ide dalej...

janekMY33

tak to je zle ked sa zena nechce boskavat nepoviem ze chlap sa nechce to je normalka ale zena ktora tam na jazycku ma body g a nechce sa boskat?Tvoje podvedomie ho berie asik ako kamosa nez sexualneho partnera

čúčo

neboj to ta prejde... myslim ze je to len taka chvilka ako depresia ked nechces nic vidiet, pocut, citit... to prejde a bude sa ti to pacit :)

ffft

Co chces pocut ci ho mas rada alebo nie to musis vediet sama. Sama vies ze ak si onho ochotna bojovat tak to ma vyznam ak nie tak to nema zmysel...

cverna

nelubis ho, si s nim len preto lebo je taky dobry ze ti znesie aj modre z neba :) ... niekto by to aj umyselne zneuzival :D

lienocka2

Je naozaj divné, že keď ho lúbiš sa s ním nechceš bozkávať. Chápem, že to nechceš stále, ale keď je to primerane často tak je to príjemné. V intímnych chvílkach sa dúfam máš chuť s ním bozkávať??

ZuZulla

Hm je to čudnee lebo ked niekoho lubiš bozkavala by si sa s nim aj cely den .. teda spon ja ... ja si myslim ze ho asi nelubis ale to by si mala citit tyy ... ,možno už by si chcela vyskusat nieco inee aj ked hovoris ze je super asi ho uz beres ako kamarata ...