Kvapka dazda

Príspevok v téme: Kvapka dazda
Kvapka dazda

Padajuuuca , prazdna ..letiaca k zemi ...
citim sa tak , zvlastne ... vsetko uz bolo povedane... ja som uz vsetko precitil , vsetko viem ... krical som , hneval som sa ... a teraz som ticho ... slova su zbytocne ... zbytocne nie zo zlosti ,ale zbytocne , len tak ... tolko noci sam so sebou a so svojimi myslienkami... Chcem ,aby boli vsetci stastny ... aby sa kazdy len usmieval ... aby mali ludia zo mna radost a ja aby som sa tesil z ludi...
a nechcem byt sam , aj ked som zatial este skutocne sam, nikdy nebol ...

otazkaaa

"kvapka dazda"...o par mesiacov to bude takmer rok, co som bez prace a 2 roky ako som sama..a najhorsie na tom je to, ze niezeby som nemala napadnikov, ale jednoducho sa nedokazem zalubit...neviem, cim to je...velmi tuzim milovat, ale necitim nic ani k jednemu z tych, ktori maju o mna zaujem....

M74

otazkaaa: Môžeš mať lásku, dobrú prácu a pocit že Ti život uniká pomedzi prsty zostane stále. Samozrejme ak to nemáš, tak je to o to horšie. Ja mám stále pocit, že márnim čas a to sa nenudím a mám dosť záujmov.

otazkaaa

"pridam tiez" napisal si to krasne.A "kvapka dazda" trapi ma vela veci, ale najviac ma tazia 2 najvacsie...laska a praca. Uz dost dlho mi chyba jedno i druhe, nic sa mi nedari, zivot mi plynie pomedzi prsty a ja citim, ze ho vobec nezijem. Som uplne prazdna a mam pocit, ze vsetko, do coho som doteraz investovala, ci uz sa to tyka vzdelania alebo vztahov, bolo uplne zbytocne. Uz to trva velmi dlho. Hovori sa , ze nadej zomiera posledna, ale ked vidim, ako sa mi nic nedari den za dnom, tak uz aj ta nadej sa pomaly, ale isto straca. A to nie som ziadna pubertiacka, 20-tku mam uz davno za sebou a vysku takisto.

pridam tiez

ked je noc prilis osamela,a cesta nikde nekonci.Ked si myslis ze laska je len pre stastnych a silnych.Len si spomen,ze i v zime pod hromadami snehu lezi semienko,z ktoreho vdaka laske slnka na jar vyrastie ruza.

otazkaaa

lahko sa to pise, velmi tazko realizuje...hlavne, ked je clovek v tom zacarovanom kruhu uz dlhsie a na vsetko je uplne sam..ale dik za radu

Kvapka dazda

prestan vnimat seba samu a sustred sa na okolie .. rob okolie krajsim ... staraj sa o zvierata o prirodu o ludi.. vsetko dobre sa ti v zivote vrati

otazkaaa

" a bola som casto smutna a plakala som a hnevala som sa a vsetko su to skarede emocie ..."...tak toto ma uz dost dlhu dobu presne vystihuje..Kvapka dazda, dufam, ze sa dostanem tam, ked ty

Kvapka dazda

Myslel som si , ze viem vsetko hneval som sa na cely svet ... az teraz chapem , ze vobec niesom sam , ze na svete je vela ludi co mi rozumeju ,alebo ,ktori su ako ja ... oni pochopili o com zivot cloveka na zemi je ...Niekedy ich stretavam napriklad cestou do prirody ...Tiez su "ticho" len vysielaju taku prijemnu neviditelnu vlnu, ked clovek citi , ze je vsetko fajn...ciste duse ... Napisal som to pretoze mam pocit ,ze som skor ludom energiu bral a bol som casto smutny a plakal som a hneval som sa a vsetko su to skarede emocie ... a ked tak nad tym premyslam , nikdy to nebolo az tak zle , vzdy som si to zlo sposoboval sam ...A dalej je to moje tuzobne volanie po nejakej spraznenej dusi