Online checking Ryanair

Milky

Dobra vila.
Jasne, rovno k gate.
Akurat si priprav do mobilu QR kod, co ti pride SMSkou po registracii. Budes to potrebovat pri Boardingu, aby ta to pustilo z haly cez Gate do autobusu..

dobra vila

Prosim vas, nevie mi niekto povedat, ze ked NEBERIEM ziadnu batozinu, iba prirucnu (batoh), ci mozem rovno ist tam, kde sa robi kontrola, alebo sa musim pristavit aj tam dole, kde sa odovzdava batozina...nevie niekto, prosim?? Letim Ryanair.

Maajka5888

DObry den, potrebovala by som poradit. Dnes som chcela spravit online check in pre svoj let. Pri rezervacii letenky som si zaplatila priority boarding a 1x batozinu. Ako som prechadzala strankami check inu, na pravej strane bol prehlad vsetkych poloziek, ktore tvoria moju sumu letenky. Na stranke, kde davaju moznost rezervovat miesto, bolo vsetko ok, dala som "no thanks", na dalsej kde su dalsie sluzby ako poistenie a extra batozina - zrazu zmizli polozky prave priority a zaplatena batozina a umerne tomu sa zmenila cena. Ja nic nechcem na mojej letenke menit, len teraz sa obavam, ci dostanem vsetky sluzby, co som si zaplatila. Boarding pass zatial nemam, nedosla som (umyselne) k poslednemu kroku. Je to problem alebo je to ok? Dakujem za radu

B737

to OndrejNR : ta hlaska Vas len upozornuje, ze udaje ktore ste raz zadali uz nebude mozne zmenit. Ak by ste potrebovali akukolvek zmenu udajov pred odletom, treba kontaktovat ich call centrum /v Dubline 00353 124 808 56, alebo Londyne 0044 871 246 000 2/.. Ak uz si spravite online check in, zmena mena mozna nebude.. tyka sa to udajov ako cislo alebo platnost dokladov a pod.

OndrejNR

dobrý den,
chcel by som rovnako poprosiť o radu, neviem však či nemam rovnaký problem ako filip vaniak, ked vyplnim kompletne udaje v online checking ohladom mien dokladov datumov tak mi vyhodi tabulku “Once your document details have been enterred here they cannot be modified online. If you need to update your document details prior to your flight departure, please contact our call centrum” Stretol sa s tym niekto? ako postupovať? viete mi dať nejaké číslo na call centrum? dakujem

gliba

chcela by som sa spytat na check in online. mam 12 dni do odletu a dnes som si urobila check in online, avsak na spiatocny let este nieje 15 dni, ale ono mi to zaskrtlo a aj boarding pass mi normalne vytlacilo[aj na spiatocny let] je to ok? teda budem musiet nieco robit aj pred spiatocnym letom? [letenky som platila spolocne] dakujem

B737

online check in je mozne spravit od 15 dni do 4 hodin pred odletom a vytlacit si palubnu vstupenku.. s batozinou potom ist dve hodiny pred odletom na check in odovzdat ju a potom s jednou prirucnou batozinou o max. rozmeroch 55x40x20 cm a hmotnostou max. 10 kg pojdete cez kontrolu do gateu.. tam musite byt najneskor 40 min pred odletom, nakolko 20 min pred odletom sa vsetci cestujuci,ktori neprisli automaticky rusia a stracaju narok na prepravu..

sway.

On line check in mozes vyuzit aj s velkou batozinou. Byva nato specialny pas,kde ludia sami posielaju batozinu. Neviem ako to teraz vyzera na letisku v BA,ale ked tam mas moznost online check in a vyplnas pocet ks batoziny,urcite to tam niekde najdes,pripadne ti poradia na letisku.