Potrebujem pribrat!

Tyshka

no moj zas mi hovoril ze ked zena je nehvoriom ze moc chem pribrat a ne len kvoli nemu chcem pribrat lebo takto sa ja necitim dobre tiez nemam chut dojedla vobec enekdy mi treba pripomenut malo kedy sa ozvem ja stym ze som hladna.no on hovori ze nema rad kost a koza ze by mu nevadilo aj take brusko no ze toje lepsie chytat nez kost:Dale nieje to len kvoli nemu aj kvoli sebe sa lepsie citim aj ked som raz pribrala to bolo ked som brala antikoncepciu ale bralasom kvoli problemom no vted ysom pribrala citilas om sa tak aziva takto sa citim taka neziva:(;(taka slaba furt unavena nezvladam nic no aj skusam cvicit zevraj aj to pomoha.no teraz budem mat antikoncepciu len enviem jaku bud tyden idem lebo potrebujem tak potom uvidim ci mi to aspon troska pomoze minule to pomohlo.a ďakujem za radu:)

j.a

trysha:)
ja tiez som teraz v stadiu priberania:D a musis sa donutit viac jest,lebo doteraz som jedla malo,proste nebola som hladna.Ja si robim dopredu jedalnicek,co zjem,cize si jedlo planujem.Pomaha mi v tom stranka www.kaloricketabulky.cz ,kde sa da zostavit jedalnicek + s prislusnymi hodnotami potravin v kJ.Musim ti povedat,ze to funguje.Odvtedy jem ozaj vela.A este vecer (skor v noci),ked idem spat,si urobim kokteil,do politra mlieka rozmixujem banan,alebo aj dve,poriadne to osladim,dam tam vela granka,cukru a este pred tym zjem krupicu.Takto to robim uz asi dva tyzdne a kedze nemame vahu,tak neviem,ci som pribrala,ale ludia vravia,ze trosku hej.Tak som strasne happy:).Mozno som ti trosku pomohla:).Inac moj frajer je uplny opak,on nechce aby som priberala,ale on ma rad take,ze kost a koza:D

vevericka

no na natiku sa moc nespoliehaj..niekto sa pri nej prejeda a pribera..a niekto nic:)
strukoviny, orechy mozes?cicer?ten inak velmi chutny;)

Tyshka

este ze nemusim nikam chodit nato civcenielen ist dolu do pivnice:) no moc mliecne nemozem bo mam atopicky exem a nato sa moc nemoze napriklad ani rybu nemozem moc ale pokusim sa stym neco narabat teraz budem brat aj antikoncepciu zevrajt o by mi malo pomoct chut do jedla uvidim teda:)

vevericka

za malo:) jezd kvalitne maso, nie prilis tucne.napr hydina, ryby, vela zeleniny, treba kvalitne tuky (rastlinne za studena lisovane), ked tuhe tak radsej obycajne maslo ako stuzeny umely margarin, mliecne vyrobky, bryndza, tvaroh, vajicka, tie pokial mozno nie kietkovy chov..cvicenie na spevnenie, mozno plavanie a posilka

Tyshka

vevericka: dakujem:)no malo casu mam cvicit aj civcim len malo jem doktorka mi poradila jest viackrat denne ale takze menej ale viackrat no len tomi nejako proste nejde:(

vevericka

ak chces pribrat.tak by si mala zacat cvicit.. znie to paradoxne, ale je to tak, treba pestru stravu s dostatkom bielkovin, aby sa mala z coho budovat svalova hmota, neboj ako Arnie nebudes, na to nemas testoteron
pozri stranku sportujeme.sk, na ich fore su chalani a treneri, ktori sa tomu venuju niekolko rokov urcite ti poradia