co na velmi ale velmi citlivu plet?

Príspevok v téme: co na velmi ale velmi citlivu plet?
peta987

ahojte. moj problem je asi taky ze mam naozaj velmi citlivu plet.mam aj nejake vyrazky ale kedysi to bolo dost zle teraz uz len take tie mensie vyrazky mavam .chodim aj ku koznej ta mi dava stale nejake masticky a vsetko mozne.lenze ja si niesom ista ci mi robia dobre, moja plet je strasne citliva, ked mam make-up tak nevidno ze by som nejaky problem mala ale ked som odlicena vyzeram hrozne lebo mam pomaly celu plet zacervenanu..staci ze mam malu vyrazku tak tam mam velky cerveny flak taze staci ze mam tych vyrazok naozaj len par tak moja odlicena plet vyzera hrozne a velmi ma to trapi lebo fakt vyzeram zle a hanbim sa takto aj pred spolubyvajucou,odlicujem sa az ked idem spat a rychlo zalahnem nech ma nikto nevidi :-( strasne ma to trapi a chcela by som sa opytat ci existuje nieco co takyto problem riesi? od koznej mam skinoren po ktorom ma ale vsetko strasne stipe , ale citala som ze niesom sama no ale ten mi to zacervenanie este podporuje..a na to si davam este krem duo od la-roche effaclar tak mi kazala kozna ten ma nestipe a mam pocit ze je dobry ale tiez mam pocit ze mi zvyraznuje zacervenanie...no proste uz som zufala pretoze keby som nemala taku citlivu plet tak by to nevyzeralo vsetko tak hrozne ked si dam dole make-up :-(

AdamKrt

peta987: hroznovy olej som skusal, predavaju ho v Kauflande, normalny jedly olej... Pekne sa vsiakne, pouzivam ho na masaze. Pokozka je po nom jemna, hebka. Neni vobec mastny, aspon z neho neni ten pocit. Ked sa vsiakne tak pokozka vobec neni nejaka mastna, ale taka prirodzena.

Malina73

ja pracujem v BA, kupujem to v starom meste v lekarni santal, ked nieco nemaju tak v lekarni Medifera v starom meste.to su 2 lekarne v ktorych isto viem ze maju, v ostatnych si nie som ista. a kolegyna tiez kupuje v santale takze neviem o inych.

peta987

ta anemarie borlind zz sensitive ma zaujala, som to nasla na internete len radsej by som si to kupila v lekarni , odkial si?? lebo ja studujem v BA tak tam by som to mohla najst len neviem v ktorej hladat

Malina73

no to neviem ci v kazdej lekarni.v dm-ku som to nevidela,ani inu cert.prir.kozmetiku som mala problem najst, skor v lekarni radsej kupujem annemarie borlind.ak nieco nemaju v lekarni,kupim cez net uz rovno aj s dekorativkou,lebo tam je na to este postovne.ved si o tom precitaj na nete a sama uvidis, alebo si pytaj vzorky ako ja predtym ako som si to kupila.

Malina73

no to neviem ci v kazdej lekarni.v dm-ku som to nevidela,ani inu cert.prir.kozmetiku som mala problem najst, skor v lekarni radsej kupujem annemarie borlind.ak nieco nemaju v lekarni,kupim cez net uz rovno aj s dekorativkou,lebo tam je na to este postovne.ved si o tom precitaj na nete a sama uvidis, alebo si pytaj vzorky ako ja predtym ako som si to kupila.

peta987

noo o tom som pocula a planovala kupit ale neviem kde..z internetu velmi nechcem objednavat pertoze vacsinu casu som mimo domova, na intraku a neviem ako by mi to tam dorucili....nevedel by si mi poradit??

AdamKrt

V kozmetike sa casto pouzivaju rozne druhy olejov na zlepsenie pleti. Co napr. taky mandlovy, kokosovy alebo hroznovy olej ?

peta987

no to ma zaujalo a dostanem to v kazdej lekarni? a to mam normalne pytat ze ZZ sensitive alebo to najdem aj niekde v DM-ku??