laska vs. zvyk

xy:)

fiha :)) oslavujete kazdy mesiac? na roky sa mi to zda predsalen praktickejsie :) no a k priatelovi, myslim, ze kazdy obcas zapochybuje ci toho druheho lubi, len niekto to povie nahlas. podla mna je to ok.

anomym

To som rada že som ťa rozosmiala :) a teraz aj mňa to rozosmialo ale jeto ťažkké vysvetliť;( prsote niečo mi stranš evraví že ho neskutočne milujem ale o pár minút už mi niečo vraví že ho asi nemilujem ;(;(;( a práve preto neviem ;(

anomym

neviem si nikoho pri sebe iného prestaviť a ani nechcem!! ;( ja viem že ho milujem lenže ja neviem ... ;( ale ked nadd tým tak rozmyslam nechem o neho prist pretože nechcem a chcem s ním osláviť jeho tohotoročné narodenniny, chcem s ním osláviť dalsiea dalsie príležitost a stále s ním chcem byť! :(

elsa5.5

neviem čo sú to normálne odpovede....,,ako dlho ste spolu,koľko máte rokov,ak si si istá tým že s ním chceš mať deti tak počiatočná láska vyprchala vzťah je vyrovnaný,,možno by si si vedela pri sebe predstaviť niekoho iného?

anomym

Prosím vás o poomc :( milujem ešte svojho frajera? ako zistím že nie? ;(
lebo neviem či hej :( bojím sa že má pravdu že si to iba namýšľam alebo to je iba stav krátkodobý? chcem mať s ním detičky a nechem ho vidieť s inou ;( len neviem či si to už iba namyšľam (to s tou inou )... elbo neexistuje to že ho jeden den milujem a na druhy nie ;( neviem preoč ale asi som aj prestala žiarliť a to som bola chorobne žiarlivá ;(
prosím vas o NORMALNE odpovede a nie tie niektoré primitivne ;(;( Dakujem :)