čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

MetallicA

no tak ja jem ráno ovsené vločky s mliekom polotučným alebo bielym jogurtom, do školy si vezmem malý jogurt a jedno ovocie (pomaranč skoro vždy), ked mávame osem hodín tak ja chleba celozrnný alebo ešte dáke ovocie teraz som začala šaláty a ovsené vločky s jogurtom v mištičke:)) a ked prídem domov ovocie zelenina alebo šalát na obed či jogurt už a ked je polievka tak radšej to no:D a na večeru tiež ten obed ak nieje kalorický samozrejme menej alebo málokedy chleba a cvičím každý deň steper orbitrek a tak no a jamám 168cm a 67 kilo tak to neni bohviečo hlavne stehná sa mi nelúbia:(

vfghj

tiez mavam casto 8 hodin.
7:00- pol krajca chleba, sladkost alebo ovocie
11:30- krajec chleba
16:45- krajec chleba alebo najcastejsie to co bolo na obed

janičkooo

ja jem na raňajky musli z mliekom ..fesiata rožteki ..obed v škole rošteky .....oôovrant ..čo je navarene ..večera niečo lahke vedčnov pečivo .....je to 5x za den v rozmedzí 3h ...večer ak vladzem robím 50 brušakov a nejake cviki na nahy ... zatial padlo 3,5kg ....rozmišlam nad posilkov ...

majka__

no ja som zacala sa kvazi zdravo stravovat zhruba od 4.1, kedy som si vstupila do seba a povedala si, ze takto to so mnou uz dalej ist nemoze (skoncila som na vahe 85 kg pri vyske 1,78 m). nastvala som sa na seba a zacala papat 4-5x denne (z toho 2x je ovocie a zelenina) a zacala som kazdy den poctivo plavat celu hodinu. vysledky na seba nedali dlho cakat - mam o 3 kg menej (cize dnes rano bola vaha 82 kg) - je to sice pomalinke chudnutie, ale zato trvalejsie. a okrem toho, uz si viaceri ludia okolo mna vsimli, ze som schudla najma v cm (napr. mam -4 cm na pase, -2,5 cm brucho, -1,5 cm na ramene, len obvod stehna sa mi dajak nezmensil, ale vsetko ma svoj cas). a co papam?

R: povacsinou jogurt s ovsenymi vlockami alebo cisty jogurt bez nich...
D: jablko alebo ine ovocie
O: co mame navarene doma... dnes som mala napr. kuracie masko s trochou ryze
Ol: to iste povacsinou, co na desiatu
V: to iste co na obed, len menej (vzhladom k tomu, ze nebyvam hladna velmi...)

niekedy si dam aj 2. veceru - jablko... napriklad

6.2 mi zacina dalsi semester, takze predpokladam, ze na desiatu budem mat len vodu, nejake to ovocie a ak budem hladna, tak si dam mozno BE-BE dobre rano alebo co... a na obedy budem chodit normalne (mozem si vybrat zo 4 druhov jedal, tak si vyberiem, naco budem mat chut). a ty co zvyknes papat? inak... ja jem aj sladkosti (viem, ze ak by som ich vylucila uplne, tak by som sa potom doslova prezrala... sladke zvyknem jest najma po plavani (musli tycinku alebo maly keksik...). zvykla som si vsak pit kavu bez cukru (ale s trochou mlieka). ty si na tom ako? co jes ty?