slovo "lubim ta"

Príspevok v téme: slovo "lubim ta"
Brenda

s priatelom sme spolu 2 tyzdne a uz mi do oci povedal ze ma lubi..neviem teraz co si mam o tom mysliet..je to este skoro? alebo je to uplne normalne alebo mu ide len o jedno?....lebo ja som toho nazoru ze za 2 tyzdne nespozname cloveka natolko aby sme ho mohli lubit...ak sa mylim tak mi prosim napiste ze ako to je a co tym myslel asi...dakujem

Brenda

lost
tak to co si napisal mi je jasne a mas pravdu ale ja uz niesom panna a tiez mam ako aj ostatny svoje potreby mozno to znie hlupo ale co uz...a proste nechcem ho odlakat alebo tak co som sem uz napisala...tak sa pytam ja viem ze to je na obydvoch ze kedy to pride ale nechcem nic pokazit ani urychlit ale rok alebo tak je podla mna dlha doba..tak neviem...

Brenda

sweater
nie niesom uz panna a neviem mala som uz dakych takych partnerou ale ide o to ze aby som ho tym neodstrasila ked pojdem na to skoro alebo aby to nezneuzil a tak

lost

Hmm, tak ja netusim, ale hlupa otazka to nie je :)
ale aby som to napisal jednoducho, podla mna najferovejsie je ked to chcu obaja, tj. ak chces cakat mesiac, tak mesiac, ak rok, tak rok :)
ale zase ja mam take extremistickejsie nazory..
neverim na priemer (je to len presny vypocet z chybnych udajov - statistika), neverim na navody do zivota nech su akokolvek krasne napisane, ale verim na to ze ak clovek robi to co on chce, kedy on chce (ale zase nie ze chcem strielat na ulic ludi :) ), tak prave to je spravne.

lenze dalo by sa oponovat ze "ale on nemoze cakat donekonecna" to je sice fakt, avsak emoze ani nutit niekoho do niecoho ak nie je prirpaveny na danu vec.

ake aby som dal "presne" cisla, tak napr ja by som nemal problem cakat napr. 4 roky, ak by nikoho predomnou nemala a ani ja (teraz mam napr 21 pre predstavu). Skor ako 1 rok by som sa ani neodvazil naznacovat nieco. Skor ako 2 roky by som asi tiez nic neskusal. Po 2 rokoch by som mozno nieco ocakaval, ale nenahlil sa.. Ak by som uz predtym niekoho mal a ona tiez, tak to nemozem vediet ake by to bolo, no skor ako 6 mesiacov by som asi nic neskusal :) (mam proste nepochopitelnu trpezlivost, tak sa asi pytas toho nepraveho bohuzial)

ale ako poznam dnesnych zajacikov, tak staci aby si kupili v nemecku auto za 1000 eur a chvalili sa na diskotekach a potom zabijali mlade dievcata, cize ... to je take ze 100 ludi 100 chuti :)

sweater

brenda kolko mas rokov? panna uz niesi? to su najdolezitejsie otazky na urcenie doby praktizovania prveho pohlavneho styku. a kolkych sex. partnerov si mala?

Brenda

lost
viem ze to co napisem bude zniet asi hlupo ale ze kedy je taka ze "vhodna doba" aby to ziskal? viem ze to znie blbo ale zaujma ma to...

lost

Kazdy ma asi "inu rychlost" :)
Ale ci ta naozaj lubi zistis asi len casom.
Pisala s ici mu nejde nahodou len o jedno.
Hmm, no je len a len na tebe ci to jedno ziska a kedy :) a ako dlho bude to lubim ta hovorit. Ak to nemysli vazne, asi to vzda tak rychlo ako aj zacal.
Ale podla mna zalezi od vela premennych a aj tak nedostanes asi pravu odpoved, lebo kazdy je "iny" :)

nicooo

tak vieš možno sa do teba zaľúbil hned ako ťa zbadal :) ja ked som chodila zo začiatku s priateľom.. tam sme si len vraveli že sa máme radi a až o mesiac začinalo slovíčko lubim ťa .. u nás aj to v sms.... ale neskôr.. aj do oči :) a či ta naozaj ľúbi?? to je jednoduché všímaj si ako sa k tebe správa bud rada že ti také povedal.. a ked bude k tebe milý a správať sa zaľúbene tak vieš že je to uprimne :) pre mna bolo najkrajšie ked sme si povedali milujem ťa!!