Poradte niake pripravky na akne

sofija

Ja som to v lekarni nevidela...objednavala som si to zo stranky magister.sk a postovne tam je 89sk a do 3 dni to mas doma

adula23

Chcela by som vedieť či produkt SIARKOWA MOC sa dá kupiť aj v lekárni, a keď iba cez net tak koľko stojí poštovné.

RNG

Aveno je s obsahom ovsa, hlboko cistiaca, jemne abrazivna.
Pomaha proti zapalu akni a urychluje hojenie, ale nezabranuje vytvaraniu.
To je vec zvnutra, na to treba brat nieco zvnutra, ako som uz spomenul par krat.

sesi3

mala som akne lahsej formy no toho roku sa mi to strasne zhorsilo a nevedela som sa toho nicim zbavit a uz vobec nie antibiotikami od koznej kupila som si kozmetiku na problematicku plet z lekarne vola sa avene a fakt mi to velmi pomohlo nemam zas plet ako babatko ale oprpti tomu co som mala je to velmi dobre a navyse je tato kozmetika na prirodnej baze ziadne chemikalie co vam nepomozu a znicia ksicht!!!

RNG

Produkt Zinok na akne(Zinc for acne) mozete brat aj spolu s inymi pripravkami, tym sa len zosilni ucinnost inych.
Je to potravinovy doplnok, takze sa da kombinovat s inymi bez problemov

sofija

Anuliatko aj ja som to tam objavila a objednala ale len ten cistiaci gel ...bol dobry len mne sa nepacilo to ze malo penil aj ked som ho s vodou zmiesala ... ale ja teraz berem roaccutane tak dufam ze sa uz akne zbavim

poliewoocka

pztiol je inak na rit-najcastejsie detsku ked sa zapari ale aj ja s nim mam vyborne skusenosti!Dobry je hlavne na vredy.

anuliatko

Aj ja som bola liečená na akné,vyskúšala som všetko možné aj nemožné až som objavila na magister.sk antibakteriálnu kozmetiku na báze síry Siarkowa moc a to mi pomáha.

elablue

Potvrdzujem ze Pytiol je hotovy zazrak,nic lepsie nepoznam. Rozhodne to vyskusajte, mne to pomohlo aj na velmi tazke akne.