SZU - vseobecne lekarstvo

och

pisali ste niekto? ake mate pocity? zevraj sa strhava za nespravne odpovede a bod dostanes, len ked mas vsetky 4 moznosti sravne

Laurina22

Hehehe su tam dva vchody:-)No,som zvedava.Kazdopadne na co si nespomeniem,to bude cisty tip.Ale ten dufam ze nebude nutny.Takze vysledok budeme vediet az kedy?

ucim sa

neviem, kolko je tam vchodov:-D sa spytame rano. neviem, kolko to bude trvat. neviem to ani odhadnut. mozme mat 50otazok z biologie a 50 z chemie, ale mozu nam dat aj 200 z kazdeho, tak ako na uk. takze tazko povedat.

ucim sa

vsetci to maju rano o 7.30, nie? alebo su aj ine casy? ja len viem, ze povodne maju byt prijimacky 1 den, ale prihlasilo sa strasne vela ludi, tak su minimalne 3 dni.

ucim sa

tak nieco este hej, noc je dlha:-D. ja ani neviem, ze ako na tom som, neviem to odhadnut, kolko toho viem. a mas aj na uk?

ucim sa

naucena ako naucena, nestiham to opakovat, takze sa bojim, ci nieco nepopletiem, co vsetko som zabudla a tak. navyse ma desi aj pocet ludi, co sa tam hlasi. bojim sa, ze vsetci napisu test na 100%:-D. ty si na tom ako?