Pharmatex

tinka22

Ahaaaa, tak som bola asi zle informovaná,tak teraz už rozumiem.Ja som brala 4 roky Trinordiol,ale tieto náplaste budú fakt lepšie,kedže neprechádzajú cez pečeň ale rovno do krvi. A žiadne vedľajšie účinky,nemáš?

007

Počkaj takto:jedna náplasť je na jeden týždeň,teda každých 7 dní si dávaš novú.Lepšie je keď meníš miesta na tele, u mńa sú to ruky.

tinka22

Super, díky moc za radu. To je jedna náplasť na 3 týždne, že? a ona sa môže počas toho prilepiť z jedného miesta na druhé?

007

Potom keď sa pre ne rozhodneš dávaj si ich na ramená.U mňa je to osvečené miesto.Každý týždeň si mením miesta na rukách.

tinka22

No tak zrejme ich mala na zlom mieste!!!!mávala ich na bruchu.No dúfam,že po nejakej dobe budem môcť znovu niečo nasadiť lebo ma porazí,možno skusim aj tie náplaste.

tinka22

A neodlepujú sa ti?Kamoška ich mala a neustále sa jej odlepovali,našla ju aj pár krát nalepenú ráno na posteli!A koľko ich už máš?

007

Ja som sa bola ešte chránená kondómom,ale možno krém by tak neúčinkoval.A teraz som na náplastiach EVRA.Predsa nezaťažujú až tak pečeň.

tinka22

No práve tohto som sa obávala,ale aspoň splnili svoj účel? Musím zo zdravotných dôvodov prestať brať tabletky a teraz fakt neviem čo pužívať, jasné okrem kondómu.Neporadíš???