Sex s iným? Nie...Áno??

Príspevok v téme: Sex s iným? Nie...Áno??
sisaa20

Mam priateľa 2 a pol roka. Keď som ho spoznala tak som bola ešte panna, ale mala som skúsenosti so sexuálnymi hrami. S nim som mala sex prvý krát. Sex s ním je perfektný. Moja najlepšia kamarátka ma tiež priateľa, ktorého podvádza vždy s tím istým partnerom, vždy sa jej spýtam prečo ho podvádza, nikdy mi neviem odpovedať jasne. Niekedy mam pocit, že by som mala skúsiť sex s niekym iným ako je môj priateľ, ale ja ho nedokážem podviesť. Mala som kopec šancí ho podviesť, ale nie. Snažím sa tým myšlienkam vyhýbať. Proste svojho priateľa veľmi ľúbim a sex s ním mám rada, tak neviem prečo ma napadajú také myšlienky. Neviete mi to vysvetliť? Neľúbim ho? Myslíte si, že je to len zvyk? Ďakujem za rady.

AdamKrt

sisaa20:

daj si par faciek za svoje dnesne myslienky, chod sa vyspat a zabudni na tie kraviny. Skus si predstavit, ze si partnera podviedla a budes sa mu divat s tym kazdy den do oci a klamat mu... Pripadne, ze sa to dozvie, skor ci neskor.

Ludia napadaju vseliake hovadiny, ale mas rozum, aby si vedela, co robis dobre a co zle.

mataBB

naco tu polemizujete?ked ho nechces podviest tak ho nepodved a nemusis tu kvoli temu zakaldat trapnu temu...ako my mame vediet ci ho lubis?to musis vediet ty

sisaa20

ellyy:

citila by som sa hrozne, mozno by som sa na nu dost hnevala, ale dokazala by som jej odpustit, ved raz sme spolu s jej priatelom hovorili medzi 4 ocami a povedal mi nieco take v tom zmysle, ze vie ze ho priatelka nepodviedla...uz vtedy mi ho bolo luto, ale bola som ticho...myslis ze to nie je spravne?....a svojmu priatelovy verim a viem, ze on by ma nepodviedol na 100%...je to chyba??

ellyy

to je sice pravda ze najlepsie kamaratky si nepodrazaju nohy...ale predstav si ze by to bolo opacne a tvoja kamaratka by zistila za ta tvoj priatel podvadza ale s kamaratstva by ti to nepovedala...keby si sa to dozvedela ze ta podviedol a by povedal ze ved tvoja kamoska to vedela ako by si si sa citila???? ze ti to nepovedala a tajila to??

sisaa20

AdamKrt:

Dakujem....nemam v umysle a nemam ani odvahu ho podviest ani teraz ked sme od seba odluceny na pol roka :( co by mozno ani nezistil, ale neviem si vysvetlit tie myslienky...mam si ich nevsimat? ....a moju najlepsiu kamaratku nerozumiem ani ja :)....mala som kopu sanci povedat to jej priatelovi, ale najlepsie kamaratky si predsa nepodrazaju nohy....

AdamKrt

To je nic s myslienkami, keby si ho podviedla... Mas svedomie a to je dobre. Divim sa len, aku kamaratku si si vybrala...