Podprsenka

casanta

To nevadi, nemusis mat nejake extra velke prsia, aj mensie dokazu rovnako zatazit chrbat a taktiez urcite nechces, aby si ich mala uz v 30 vytahane ako 90 rocna babka. To ze ti vykukaju bradavky je evidentne preto, lebo je maly kosik. Viac uz neviem pomoct.

no ja neviem

no tak ja mám Béčka. Nemám také velké ťažké prsia, aby mi zaťažovali chrbát, to absolútne nie. a tiež ich tam nemam také natlačené, žeby sa mi "vylievali" a vyzeralo by to nepekne. len mi proste z ničoho nič začali vykukať bradavky. priatelovi sa to lubi, no mne to ide na nervy :-/ ale dakujem za radu

casanta

Potrebujes vacsie cislo kosikov,obvod podprsenky je spravny vtedy, ked pod podpsenku vopchas maximalne dva prsty. Obvod ma teda priliehat,na byt az tesny, vtedy je podprsenka spravna, pretoze ty drzi prsia a odlahci ti chrbat. Citala som to v jednom casopise a potvrdila mi to aj kamatka, ktora dlho predavala spodnu bielizen. Neboj kym so to nevedela tak so si kupovala tiez male podprsenky a potom som sa cudovala, ze ma boli chrbat. A aj krajsie to ukaze pod obtiahnutym trickom.Ja som mala trochu priesvitny pulover az kamoska ma upozornilana to, ze mam maly kosik podprsenky a ze mam kupit vacsi, ze to bude ovela lepsie vyzerat.A tak aj bolo.

ngrd

No podla mna bud mala, ked ti ich vytiska smerom hore, ale co je pravdepodobnejsie, tak ma zly strih nevhodny pre teba...