Darček pre mňa

hassy

to že sa tu pýtajú, že čo majú kúpiť mame/ocovi/sestre/babke/atď.... fajn, ale pýtať sa že čo ty sama chceš? to už je trošku moc, nie? tak snáď vieš čo by ťa najviac od priateľa potešilo...

soffa

tak niejaku kabelku alebo hodinky...(a nemusia byt znackove.,mne sa paci taky sportovo elegantny styl)to uz je na tebe

bibi123

tak to mas chuda pekne trapneho frajera... a co nema v penazenke bankomatove karty, ked Ta takto financne obmedzuje???:O)))
Muz, ktory nevie prekvapit priatelku tym, co by ju potesilo, po com tuzi, ju vobec nepozna a od takehoto sobca, co sa zaujima len sam o seba, by som utekala... Nemozem povedat, ze ma od priatela nepotesili nove vacsie elektrony, dovolenky, notebook,navigacia,...(vzdy sa po drahych daroch citim zaviazana, aj ked sme spolu dlho a snazim sa to niecim na jeho sviatok tromfnut) ale najviac ma potesilo, ked nieco originalne vymyslel-povedal mi, aby som sa slusne obliekla a zobral ma niekolkokrat do auta a ja som nevedela, kam ideme:O))) a vzdy to bolo nejake spesl miesto, az som sa cudovala, co to mam za poklad doma:O))) taky darcek ho mozno stoji 30eur+20eur nafta do viedne, ale je to nezabudnutelny zazitok...

bazalka

Tak mňa by s takýmto prístupom, že za toľko a toľko peňazí si vyber, čo chceš vôbec nepotešil. Viac by ma potešila úplná drobnosť, ktorú by kupoval ako prekvapenie.Chápala by som to tak, že na mňa myslel a musel vynaložiť nejakú námahu, aby ten darček kúpil. Toto mi príde také, že tu máš peniaze, nech ťa mám z krku, kúp si čo chceš. Toť môj názor.