nechate sa spravit az dokonca?

Príspevok v téme: nechate sa spravit az dokonca?
orgikkka

ked ma priatel robi rukou a pride k orgazmu,,nikdy sa nenecham vydrazdit do konca, pretoze moje telo sa zacne cele triast, chviest..... niekedy mam pocit ze to uz nedokazem vydrzat, pretoze musim zatinat svaly na nohach, tak vzdy rychlo musim prerusit kontakt medzi mojim telom a a jeho rukou...je to normalne??? nedokazem naval tolkeho vzrusenia vydrzat..... dorobili ste sa niektora uplne dokonca???

Radim Uzel

Snaz sa pri tom uvolnit a nepotlacaj to. Ved je to jedna z najlepsich veci co mozes pocitit. A ver tomu ze priatelovi sa to bude pacit taktiez. Vsak co moze byt pre chlapa krajsie ako pohlad na partnerku, prezivajucu oragazmus, po dobrej odvedenej praci. :)

tinka66

orgikka, mne sa stáva presne toto isté. Ale keď ma líže. Ale veď to nevadí, aspoň vidí, že sa ti to páči.

eklhaft

Ty si tak trochu magor...sorry... ,ale ved ty si nechavas ujst to najkrajsie , ten pravy orgazmus. Ked to zacne ,tak tomu nechaj volny priebeh , ked bude treba aj si zavzdychaj nahlas ,alebo aj zakryc ,,,susedia snad pochopia ,ze prezivas krasnu chvilku....