Zamilovana do zenateho

Čiki

Tak hlavne je zenaty...co to je za chlapa,ktory podvadza vlastnu manzelku?Vidis,ja si to aj poviem aj zdovodnim ale,nic...

Slobodna

Niektoré veci, ktoré sú nelogické si skús logicky zdôvodniť.(zloženie ružových okuliarov) A zrazu zistíš, že vôbec nie je až taký úžasný ako si si myslela, práve naopak a okolo teba je milión oveľa lepších chlapov. Aspoň mne to pomáha ak z niečoho potrebujem ísť von.

Čiki

Vsak,to nechapem ani ja...sama sebe nerozumiem...Nadavky myslis na tomto fore?Kludne...Nech hodi kamenom,kto je bez viny....

Slobodna

Nemusíš ho nenávidieť ale musíš sa odosobniť. V tomto prípade jednoducho musí prevážiť rozum nad citmi. Možno si len nahováraš že ho miluješ ak bol sex dobrý :)

Čiki

Suhlasim s tebou.Ja ani neviem ako sato stalo,ale stalo sa...myslim na neho kazdy den,cakam,kedy sa ozve.A pritom,mas pravdu,islo mu len o jedno.Najhorsie je,ze ja si to vsetko uvedomujem,ale nedokazem ho nenavidiet...

Slobodna

normálne, tak ako do toho tak aj von. Zamilovať sa do ženatého muža je znakom hlúposti a naivity žien. A takisto ich masochizmu. Ženatí muži majú svoje čaro ale hľadajú iba jedno a láska to určite nie je :) Ak do niečoho ideš tak musíš poznať svoje hranice a pravidlá. Láskou k ženatému mužovi tieto hranice prekračuješ a porušuješ pravidlá. V konečnom dôsledku totiž budeš trpieť ty a zrejme nemáš pud sebazáchovy ak sa do niečoho takého pustíš. Lásku si totiž môžeš dovoliť len v tom prípade ak vieš, že ten druhý ti je schopný ju rovnako aj opätovať, ak nie a napriek tomu sa do takého vzťahu pustíš, si masochistka a rozhodla si sa dobrovoľne trpieť.