Excel-surne potrebujem radu

Príspevok v téme: Excel-surne potrebujem radu
romana26

Prosim Vas, robim rozuctovanie(to znamena 200 rovnakych pracovnych harkov v jednom subore, vsade potrebujem premenit roky z 2009 na 2010, je to na kazdom harku 10x, zaberie mi to hodiny:(,kebyze to robim rucne), ale vraj sa to da zmenit naraz na vsetkych harkoch, neviete nahodou poradit? mam excel 2007. dakujeeeeeeeem

romana26

lost-naozaj dakujem, k takejto excelovskej funkcii by som sa nedovtipila. Esteze si sa tu potuloval, inak by som to robila do rana:) takto uz mozem ist spat...
tak ma strasne bolia uz oci:( rano by som ich mala ako zaba:P dobru nocku:)

romana26

kokso lost-teraz som skusila - kopirovala som cele riadky az po 2009, skopirovala to opat, len to s tou zmenou na rok 2010 a ide to v celom zosite naraz. Dakujeeeeeeeeeeeeem:)

romana26

no tak s tym novym zositom mi to islo, toto je az moc velky subor, s vela cislami, mozno preto to nevie rozoznat:(

romana28

zalohu mam tak dve hodiny dozadu:) cely ten excel mi nejak blbne, je to obrovsky subor a na oboch PC mi to kazdu chvilu vypisuje no responding, nastastie, vzdy ked sa to zrusi, sa to aspon ulozi, inak by som uz davno skoncila v Pezinku v blazinci:)
skusim teda vyskusat tie 3harky

lost

A pri inom "zosite" si to neskusala ?

Napr ze by si si vytvorila novy zosit, stacia napr 3 harky co su tam uz od zaciatku a na kazdy napises rovnake slovo alebo cislo napr 12345 a potom skusis nahradit rovnakym postupom z 12345 na ABCD :)

Ci to tiez tak bude blbnut..

Netusim co by tam mohlo robit ten problem.. Ale pre istotu, mas zalohu toho suboru ? :D

romana26

mne to otvori tie moje dokumenty, potom si najdem subor, vypise mi to nazvy vsetkych harkov a da sa oznacit len jeden!ziadne ctrl a pridal dalsi, potom, ked chcem vlozit, zase ma to posle na moje dokumenty a nedaju sa zrusit:((((((