Hnedé znamienka

Príspevok v téme: Hnedé znamienka
Dzax

Dobry den, mam 17 rokov a uz od detstva mam na tvari ale aj na rukach hnede znamienka, ako skoro kazdy. No trapia ma 2 vacsie znamienka na tvari, mam aj pehy, myslim ze z toho ked som bol este dieta a bol som na dovolenke pri mori. Neviem ci sa mi aj tie hnede znamienka vytvori po opaleni, lebo podla fotiek co som si pozeral tak som mal par pieh a tie sa potom mnozili.
Este vtedy ked ich bolo len par, myslel som si ze su to len pehy. No ked som rastol tak tie znamienka hnedli a teraz su take ako mam aj na rukach. Velmi mi to vadi z estetickej stranky a preto sa chcem opytat, ci je nejaka moznost ako sa ich zbavit po domacky. Ak nie tak ake pripravky by mohli pomoct alebo ak ani to nie, tak kde mozem navstivit nejaky kozmeticky salon alebo ambulanciu, kde by mi tieto znamienka z tvare laserom odstranili? Popripade aka je cena za tento zakrok? Vopred dakujem za odpoved.

Sovička E

Znamienka rastú celý život,takže je normálne,že ako maličký si ich tam nemala už ich máš.
Ano,treba navštíviť kožného lekára ale ten ti určite žiadne vzorky z toho brať nebude!!! Do toho sa ti rýpať nesmie,pozrie sa to takým špeciálnym "kukerom" a lekár ťa odošle na plastiku,kde ti znamienka vyberú a automaticky sa to posiela na histologické vyšetrenie.Platí sa za vyberanie(asi 20eur ako kde)ale kožný doktor ak zhodnotí,že je nutné ich vybrať lebo ti zavadzajú,teda zdravotná indikácia tak sa nič neplatí.

Dzax

A je za to nejaky poplatok? A budem mat po tom jazvy? Alebo preco az po par rokoch? Ako to vlastne funguje, ako to vyzeru? Mohol/Mohla by si mi poslat nejaky odkaz kde by som si o tom nieco viac precital? A co hovoris na laser? Da sa nim dosiahnut ten isty vysledok? Ja len ze ked to bude bez jazvy tak je to asi lepsie, no zas asi to bude aj drahsie. Mohol/Mohla by si mi o tom nieco viac povedat prosim? Dakujem :)

Dzax

A je za to nejaky poplatok? A budem mat po tom jazvy? Alebo preco az po par rokoch? Ako to vlastne funguje, ako to vyzeru? Mohol/Mohla by si mi poslat nejaky odkaz kde by som si o tom nieco viac precital? A co hovoris na laser? Da sa nim dosiahnut ten isty vysledok? Ja len ze ked to bude bez jazvy tak je to asi lepsie, no zas asi to bude aj drahsie. Mohol/Mohla by si mi o tom nieco viac povedat prosim? Dakujem :)

Dzax

A je za to nejaky poplatok? A budem mat po tom jazvy? Alebo preco az po par rokoch? Ako to vlastne funguje, ako to vyzeru? Mohol/Mohla by si mi poslat nejaky odkaz kde by som si o tom nieco viac precital? A co hovoris na laser? Da sa nim dosiahnut ten isty vysledok? Ja len ze ked to bude bez jazvy tak je to asi lepsie, no zas asi to bude aj drahsie. Mohol/Mohla by si mi o tom nieco viac povedat prosim? Dakujem :)

Dzax

A je za to nejaky poplatok? A budem mat po tom jazvy? Alebo preco az po par rokoch? Ako to vlastne funguje, ako to vyzeru? Mohol/Mohla by si mi poslat nejaky odkaz kde by som si o tom nieco viac precital? A co hovoris na laser? Da sa nim dosiahnut ten isty vysledok? Ja len ze ked to bude bez jazvy tak je to asi lepsie, no zas asi to bude aj drahsie. Mohol/Mohla by si mi o tom nieco viac povedat prosim? Dakujem :)

Deny63

Tak v prvom rade musíš navštíviť kožného lekára,ten odoberie vzorku a pošle na rozbor či je znamienko vhodne vyrezať.Ak budú výsledky dobré tak ti to vyrežú a o niekoľko rokov ani nezistíš,že si tam niečo mal.

Dzax

Tak nie po domacky, hlavne ma zaujima ci musim ist ku koznemu alebo do nejakeho kozmetickeho salonu a tam sa nieco popytat. Kde sa take nieco nachadza a aka je priblizna cena