Velmi rychli rast ochlpenie

lenka1522

prečo keď si jeden deň oholím chĺpky epilárotom,už na druhý deň mi začnú vyrastať?..veď epilátorom to má vydržať min.mesiac,no už ho používam rok a stále mi to hneď za deň,dva,začne vyrastať..čím to môže byť?

evik27

Ja mám tiež taký problém dita00 ja si nohy holím epilatorom nie je to bohvie čo vydrží to ale len pár dní max.týždeň no čo je horšie zarastajú mi chlpky a to ma ničí neviem čo s tým urobím iné spôsoby holenia sú pre mňa tabu :(

mnaukac

Tolko starosti pre par chlpov.. ked rastu tak asi to tam ma nejaky zmysel. Nos ine plavky a hotovo. Mne tiez na tvari uz na druhy-treti den rastu a nebedakam, je to normalne.

animka

lenka...antikoncepcia je svinstvo z ktoreho maju uzitok jedine farmaceuticke firmy a sem tam lekari...myslim ze nijakych par chlpov navyse nestoji za to aby si clovek nicil telo umelymi hormonmi ! a viem o com hovorim som farmaceutka...

lenkaa123456

navstivte gynekologa, ten vas vysetri a odoberie vam krv na zistenie ci nemate nejaku poruchu hormonov, predpise lieky alebo antikoncepciu hormonalnu, ta dost pomaha, ale vysledky su vidiet asi po pol roku

Ashley149

zdravim aj to poznam tiez, mam 16 a dost ma to trapi ze jednoducho mam chlpky vsade a proste ma to stve. a ked mi niekto povie ze vyskusaj epilator, tak nie dik.staci mi depilovat hornu peru a aj po 4 rokoch co to robim to boli rovnako..a je to dost ponizujuce ked proste naokolo su blondynky co nemaju ani len chlpka a ja nemozem ist ani len do plaviek bez toho aby sa kazdy neobzeral a nerobil si srandu :(...

leninka

tiež som používala holiaci strojček, no už ma nebavilo sa každý deň holiť, tak som si kúpila strojček a je to určite oveľa lepšie. Síce bolestivejšie, ale výsledok trvá dlhšie...

animka

s tym moc asi nenarobis...asi mas viac testosteronu ako je u zien bezne...aj ja mam tento problem..preto si nohy depilujem...ale uvazujem ze skusim laser.