Mama si vpychla nôž do prsta:(

Príspevok v téme: Mama si vpychla nôž do prsta:(
zuzana100444

Mama čosi robyla v kuchini a nechtiac ako noýžik talčila tak z celej sily jej špic noža vletel do palca až ku kosti strašne ju to bolelo dala si aj ibalgin tak trošku ju to povoľilo a teraz ju to začalo zase boliet ale nie ta rana ale okolo nej a nemôže s ním hýbať čo mám robiť mám strach o ňu že sa jej vo vnutri palca niečo stalo ku doktorovy nechcela isť ale som jej povedala že ak zajtra pride otco z roboty takže nech ju hned zavezie na pohotovosť z autom. Prosím vás mám jej tam niečo dať alebo niečo s tým zrobiť? Bojím sa lebo to má až ranu do kosti :(. A stalo sa to na ľavej ruke. Ďakujem

soffa

oooooooooooooooooooooooo malo byt "s" mamou lebo s kym s cim...ma tu poniektori(mnozne cislo makke)ukamenuju.a nehnevajte sa za mekcene,tie bohuzial nemam...

magyarka

...podaktorý tu dávajú...poznač si to.. sa píše s mäkkým "i",vždy keď myslíš,že tam patrí "Y",napíš "I",a opačne,keď chceš napísať "I",napíš "Y" a bude to dobré

soffa

niektore notebooku mekcene nemaju.ani ja ho na klavesnici nemam kedze ho mam z UK.ale k teme-chod z mamou na pohotovost mozno to potrebuje zasit,zoberte si taxik,ved prave nato su tie pohotovostne sluzby zariadene.

zuzana100444

Ach jaj to je tu strašné ja sa tu pýtam na vec ohľadne poranenia a podaktorý tu dávajú komentáre ohľadom gramatiky 