Telove mlieka

simka111

Ja mam dobru skusenost s telovym mliekom obyčajnym mandľovym,akurat mi prekáža ta silná vôna takze najlepsie je ho pouzivat na noc... potom este z oriflame taky olivovy ale ten skor na leto lebo je taky osviežujuci...mala som aj od garnier taky červeny ten bol tiež super,ale potom som mala zasa od garnier modry a od toho ma štipala pokožka..tak neviem :( :( prave teraz mam od balea na suchu pokožku,,je fajn ale ta vôna mi vadi....no a včera som si objednala z Ofiflame telove mlieko so slnečnicovym olejom :D :D

Wikkki

Mne ako alergicke najviac sadli telove mlieka od Nivey, teraz pouzivam Body lind spevnujuce mlieko od annemarie borlind, fajne sa vstrebe a zda sa mi ze mam pokozku viacej napnutu, hlavne po tom ako som trosku schudla.A striedam to s telovym mliekom Cassis. Je to sice drahsie, ale dlho vydrzi a viem ze nemam z toho vyrazky po tele...

michaella

Majú ju v DMke a tuším aj v 101tke. Ona je dobrá, tiež mám suchú pokožku. Nie je ani silno parfumovaná a je fajn, používam ju asi dva mesiace. Naozaj je po nej hebká pokožka, zvyknem si ju niekedy skombinovať aj s kokosovým olejom.

zuzkas

ja mám problém s pokožkou,mám veľmi suchú,vždy som si kupovala v lekárni mlieka,ale teraz som toto dostala ako darček a fakt je dobré!tá neutrogena sa kupuje v lekárni?ešte som nepočula o tom..

michaella

Ďakujem za odpoveď :)... Ja som doteraz používala tú Neutrogenu, ale už je tam málo a chcem skúsiť niečo iné.

dobra vila

Hm, ja telove kremy menim, ale tiez ma niektore preparfumovane irituju - pokladam ich za zbytocne chemicke.
Teraz mam Bubchen -detske mlieko odporucane aj dospelym a je super... Velmi rychlo sa vstrebava, pokozku mam jemnu, vonu ma velmi prijemnu, nie silnu ale citelnu...
Pouzivam aj kokosovy olej - ale vstrebava sa velmi dlho...je to olej, tak k tomu primerane pomaly :P :)

leilali

Neutrogena!! ja som ekzematik a nemožem hoci čo ale táto je fakt dobrá ja používam modrú, vôbec nevonia, niesom po nej mastná ale príjemne hydratovaná...ešte aj dove obyčajný mi vyhovoval