Prevod peniazi z otp banky do slov. sporitelni

lost

Mali by sme hromadne rusit ucty kde su poplatky :D
Asi idem zrusit tie svoje ucty, ktore su mi na nic.
Rocne platim 200 eur len tak "do luftu" za bankove sluzby.
Za to by som uz mal krasnu dovolenku v Parizi so svojim psom. Pudel a Ajfelovka, to k sebe proste patri :)

kokik00303

lost máš pravdu, ošklbavaju ludi ako sa len dá zo všetkých strán..čo je dosť smutné...

vieš čo giovanni škoda rečí s tebou, nedá sa ti to jednoducho vysvetliť, maj pekny den a nadalej odpinkavaj ludi, ktorí potrebujú pomoc... :)

GiovanniX

kludne sa pytaj :) len tym chcem povedat,ze objavuju sa tu uplne odveci temy...ja tu mam tolko prava ako ty,nie som admin ani nic ine,takze kludne vytvaraj (rozumne) temy a prispievaj kludne :) mne neprekazas neboj :)

lost

Ja som pocital, a zistil som, ze, clovek, musi mat, brutalne vela penazi, aby mu nieco zostalo z urokov po vsetkych tychto poplatkoch :D

napr. drzat to doma v ponozke je LACNEJSIE ako v banke :D

kokik00303

Giovanni ty si aký chytrý :-)
prepáč za otázku,už sa nebudem nič pýtať pretože je očividné, že fórum sa nazýva "forumom" len tak zo srandy :-)))

a predstav si, že som hladala, ale nenašla som to... pretože moje oči nie su asi natolko "vyvinuté" ;-)

GiovanniX

kokik00303

3 minuty hladania a otvorenia pdf
bezny ucet:
prevod z pobocky-0,80€
prevod cez IB-0,15€
narychlo som hladal,ale urcite si aj ty zaneprazdnena,kedze 3 minuty si si nenasla,ked si najdes cas tak prelistuj pdf na www.otpbank.sk
S pozdravom GiovanniX :)

kokik00303

Počúvaj ma sem Giovanni, kebyže najdém odpoved na moju otázku tak sa ju asi na tomto fóre nepýtam...
a navyše toto forúm je na to aby sa ludia spytáli na otázku, ktorú potrebujú a s ktorou majú problémy...
Tak maj prosim ťa pochopenie ;-))