bujné predstavy

Príspevok v téme: bujné predstavy
neskusena21

mam 21 a som stale panna.a dlho bez chlapa-co je zrejme aj pricina toho co bude nasledovat :D.
poslednou dobou som akosi zahorela sympatiami k jednemu spoluziakovi.citim, viac nez len kamaratstvo neskutocne ma pritahuje. on neviem ako je na tom-hoci planujem to nejako zistit :D, ale niekedy si predstavujem ze spolu spime, nie chodenie len sex-nezny vasnivy, dokonca opakovany, ako ze by sme spolu spavali trebars pravidelne ale bez chodenia. skratka ze by som to aj prvy krat chcela s nim. hoci by v tom nebola laska z jeho strany-len priatelstvo, normalne by sme sa stretavali. nesudte ma, s mojou odvahou ja nic take iniciovat nebudem :D len ma zaujima nazor alebo niekto nieco take zazil

eklhaft

Nenechaj sa uniest emociami, ked si este panna ,rozmyslaj dopredu, komu das ~vienok~ ..Zapamatas si to do konca zivota a nechci aby to bol nejaky xxx ,ktory Ti sposobi len traumu..........Ale ved uz si dospela ,tak hraj na svoje struny ,,,ved kazdy to raz robil prvy krat...dovi

neskusena21

ved prave ze po par poharikoch akoby si ma pusti viac k telu na diskoteke aj sam je smelsi a pritulny ku mne a tak lenze si to vraj nepamata:D teda zda sa mi divne aby fakt po par poharikoch si vobec nic nepamatal. tak neviem..

t333

najlepsie je to skusit v nejakej uvolnenej atmosfere, po par poharikoch.
vtedy bude aj on pritulnejsi a menej hanblivy :))
len treba vyzstihnut taku prilezitost.

neskusena 21

ja by som vztah aj chcela ale neviem co on. ked sme sa o tom hromadne bavili vravel ze nie je moc zastancom vztahov medzi spoluziakmi. je dost hanblivy. chcela by som nejak zistit ako to vidi ale neviem ako aby som ho neodplasila.

Inner

tak ak si urcite presne pravidla vasich stretavok, tak v tom nevidim problem... horsie bude, ak sa jeden zalubi a druhy nie...