Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

simona.d

:((( ja chcem zomriet. baby ja som sa dnes hrozne prežrala, ja nechcem pribrať..pomooc..a vyvracať to už nejde:( baby, ja som blbá, dnes to bolo aj 15000 kJ:( ja sa nenávidím

Lachvata :(

Ahojte,
ja mám tiež takýto problém. Jeden deň vydržím sa zdravo stravovať a na druhý deň doslova vyžeriem celú chladničku. Nepomáha ani vhodne naplánované jedenie. Nič. Akoby som si tým jedením niečo dokazovala, alebo neviem. Už som z toho zúfalá. Včera paráda, raňajky: 2x hrianky s uhorkou, desiata: jogurt, obed: brokolica so zemiakmi, desiata: jablko, večera: kuracie mäso na prírodno...proste super. A dnes: raňajky začali krásne opäť 2 hrianky s paradajkou, obed: brokolicová polievka, ryby a teraz večer ani nehovorím: 5 rožkov so salámou, 2 čokolády 100g, nutela asi 10 lyžičiek, musli tyčinka, slané krekry, ľadová čokoláda 3 ks, jablko, mandarínka, bebe dobré ráno...preboha ja nechápem :( je mi zle až na zvracanie. Ale i tak chcem jesť ďalej a ďalej :(...už to trvá takto asi polroka prosím poraďte čo s tým, lebo je mi tak zle, že sa neviem ani hýbať. Nedokážem tie stavy žravosti vôbec odstrániť. Príde to na mňa a do polhodiny zjem toto všetko. Čo mám robiť? Nemám silnú vôľu :(

holandanka

caute,bulimia ma trapy uz 11rokov a velmi mi to nici zivot neviem sa normalne bavit a viest bezny den bez toho aby som nemyslela na svoje prejedacie probley .dokoca bezna vec ako ist na veceru alebo pozvat priatela na veceru je pre mna problem...uz som z toho zufala takze dievca davajte bacha bulimia a anorexia je vazne zavazna choroba a zelam si aby sa mi konecne podarilo z nej vyplavat papapap

ammanda

caute :) uz som sem dlho nepisala a chcela som vediet ako sa vsetkym dari, snad ok...
ja som bola v pohode dhlsiu dobu ale prisla depka, skuskove a zacala som sa nehorazne precpavat cokoladou a nejak sa z toho neviem vymotat. problem je v tom ze jej mame teraz doma strasne vela a ja ju tam nemozem nehat len tak bezpovsimnutia! :) proste uz to nezvladam, to je cista zavislot...no ale co ma stve okremtoho ze je leto a ja som pribrala je, ze som si asi dosrala tymto zlcnik (co sa ani nedivim asi pri pol kile cokolady denne)a bojim sa ze to uz dlhsie nezvladne. Chela som s tym rapidne seknut a trochu schudnut, detoxikovat sa...proste musim!!! viem ze sa to musi dat len potrebujem nakopnut, keby tu bol niekto kto sa teraz ku mne prida...

klarisima

Ahojte, dievcata. Je tu niektora ktora sa chysta cez leto do pezinka na liecenie? Mam bulimiu a sama sa z toho neviem dostat.

julie1

ahojky, tiez som na tom bola takto, vlastne to na mna este stale obcas pride, ale uz asi len raz za tri tyzdne, co je uplne super oproti tomu, ako casto to bolo pred tym.. myslim si, ze pomoze jedine dat si do poriadku zivot a vsetko v nom, vztahy v rodine, s priatelmi, pripadne najst si novych skutocnych priatelov, prijat sa a vazit si samu seba, mat zaujmy a podobne..jednoducho urobit si zivot, ktory budeme radi zit a potom nas ani nenapadne sa prejest :) ja mam este stale co vylepsovat, ale uz je to omnoho lepsie a drzim palceky aby ste aj vy vyriesili tento problem :)

mayqua

Ahoj baby, mám podobné ak nie rovnaké problémy ako vy...som už z toho zúfala, už v tom plávam piaty rok a ked sa mi to nepodarí dostať pod kontrolu tak sa asi ..... no ale vážne, rozhodla som sa, že sa to zase raz pokusim dať doporiadku, ale potrebovala by som nebyť na to sama. preto sa pýtam, či tu je niekto z BB kto by šiel do toho somnou, stretávali by sme sa podporovali, rozprávali sa ked sme na tom zle, išli si zašportovať a tak...myslím, že takto by sa to mnohým z vás lahšie bojovalo...tak ak má niekto záujem tak napíste maila...držím palčeky

althaea

tinka86
ahoj, ja mam podobny problem ako ty, stale si hovorim, ze uz s tym prestanem, lebo si len nicim telo a vzdy vydrzim max. tyzden:(
mozno by pomohlo, keby sme si pisali a podporovali sa a tak, mozno to pomoze..
ak chces, mozes mi napisat na ephram88@azet.sk. pá, pekny den