Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

tinka86

ahojte baby,
ako ste na tom co sa tyka prejedania? ja sa uz asi zblaznim, uz ozaj neviem co mam robit. Miesto toho aby som sa z toho dostala, som v tom stale a strasne sa mi s tym zije. Vzdy zacnem plna nadsenia a motivacie, ze to uz bolo naposledy a nikdy mi to dlhsie ako 5 dni nevydrzi. Baby, co robite, aby sa vam darilo?

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evalacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evelacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

zelda

ja si myslim ze sa uz zblaznim.. tiez stale musim mysliet kedy co zjem, rano sa zobudim a myslim na to co si uvarim na obed, zacnem jest ale vobec necitim sytost, jem neobmedzene do mna sa zmesti asi vsetko..moj zivot to su iba prestavky medzi jedlami, kedy mi je zle a myslim na to aka som tucna a ako neznasam moj zivot. vazne mam uz pocit ze sa zblaznim, skoro stale som sama a musim dookola rozmyslat iba o jedle a o sebe. Chvilu je to lepsie a par dni sa mi dari, ale potom pride depresia a uzkost a konci to prejedanim. nedokazem normalne zit a robit normalne veci, neznasam svoje telo, preco mi je stale tak zle? preco nemozem prezit aspon tyzden bez depresii? viete co je strasne? nedokazem si spomenut na jediny den ked som nemyslela na chudnutie a na to aka som tucna a aky hnusny zivot koli tomu mam. vsetko by bolo ine keby som nebola takato, netrapila by som sa stale koli jedlu a normalne zila, ani si neviem predstavit aky by to bol krasny svet, bez ppp...to by som bola uplne iny clovek

ammanda

preco musim stale myslet na jedlo? VKUSE?? proste odkedy vstanem rano, prva myslienka je co zjem. ci jem alebo nejem mam ho stale v hlave a najma pri kazdom strese ma hned napadne sa najest. ja vlasne bez jedla vobec neviem zvladat stres a zlu naladu, jedine co mi vtedy "pomaha" je jedlo, mam pocit ze keby som nieco nezjedla tak sa asi zblazdnim!!! preco ma nieco stale nuti jest aj ked nesom vobec hladna a vlastne nemam ani nanic chut? ved to je uplne zvratene. co mam robit ked mam hrozne nervy a nechcem uz nic jest? musim sa ucit do skoly a nejde mi to :(

bekynkaa

ahoj aj ja mam asi podobny problem stale si hovorim ze uz zacnem jest pravidelne a zase sa napcham robim to uz asi 6mesiaceov, lenze ja to obcas aj vyvraciam ked som uz uplne zufala.. och tak rada by som bola normalna a chuda... o tyzden mam matury tak som v strese a nic nerobim len jem uz nech mam po vsetkom... a ako sa to snazite riesit vy?

neonka

ahojte, tak som konecne nasla aspon jedno zive forum o tomto ... ja som sa zacala prejedat minule leto ... ked som sa odstahovala z domu a sla som byvat s priatelom do brna, chybali mi nasi kamosky... a tak som vsetkeho zacala jest viac, namiesto jedneho rohliku tri a neskor 5, potom sa to zlepsilo, ked skoncilo skuskove a nasla som si novu pracu ... lenze mam pocit ze sa to vracia a ja neviem co s tym uz som skusala aj toto chudnutie-ako. sk a a nevydrzala som a nie nemam na tolko zeleniny peniaze ... no a dnes som sa prejedla rano, obed bol ok (nebola som na nom sama) ale teraz som sama doma, a mala som depku, zjedla som cokoladove bebe dobre rano, polku jablka a tri rohliky. ja viem ze to mozno nie je moc ... ale mna to brutalne stve ale na druhej strane by som si este dala a za toho pol roka som pribrala asi 10 kil a chcem zas nosit svoje stare rifle :((( a neviem ako na to a co s tym :(

ammanda

asi nie :( ja uz som bola ok aj tri kila dole a teraz tu zas tlacim vecer kolac a predtym tri misky spagiet. ostatne ani nespomina... staci ked ma mala blbost rozhodi a zas som vriti tam kde predtym...a teraz dojdu hrozne stresy v skole tak skoncim nadobro :( pisete si na pokeci teraz vseci ci ako?