Ako schudnut z tvare?

zuzak

no...schudnut z tvare? :D to sa asi nebude dat bez celkoveho chudnutia...aj to neni zarucene, ze ti zacne chudnut aj tvar. Niektori to zrejme maju v genoch alebo co...alebo skus zuvat zuvacku kazdy den, mozno ti viac vytvaruje svalstvo...:D fakt neviem

tvar

Chcel by som nejake rady ako schudnut z tvare...za poslednych 9 mesiacov som pribral na tvari, a to na tele ani velmi nie...prosim poradte mi nieco ako schudnut z tvare-dakujem

nestastny

Prosim pomozte mi...ako mam schudnut z tvare...som pribral asi niekolko mesiacov velmi do tvare pritom na tele ani nie....ako mam schudnut z tvare? dakujem

DJ HiDe

No, tento problem tazil aj mna...
dostat sa z toho je dost tazko, ale upravenim jedalnicku a velkym vydavanim energie by sa to aj dalo...
hlavne, poradim ti jednu vec, prestan surovo objemovat, a chod na to pomalsie
..myslim, ze za rok si pribral az prilis vela kil k tvojmu veku...

smutny

elle tak pacim, mam od prirody pekne rysy nosa, pier, oci atd....ale tie lica ma dost spatia a s tymi babami to je relativne.....vtedy sa mi bezne prihovorila hocijaka baba a pokusala sa ma ziskat lenze ja som bol dost hanblivy a neschopny....teraz je to opacne :((..a vlastne mas pravdu,mal som radsej pockat do 18tky lenze vies aky by som bol teraz suchy keby som neposiloval? to by som mal potom este vacsi komplex co by sa riesil omnoho dlhsie

elle

Myslím si že si začal posilňovať priskoro, mal si počkať do 18, kým tvoje telo nevyzrie. Asi si pribral privela, tak jasne že sa ti to ukázalo aj na tváry. A neboj babám sa určite páčiš aj teraz.

smutny

nikuska s tym jedalnickom mas mozno pravdu jem velmi vela aj 3-krat viac ako ostatni v mojom veku a pojedam strasne vela masa niekedy cely den na ranajky na obed olovrant aj veceru....
ale neviem ci to s tym ma az taky suvis ja som chcel skor vediet ci na to neni nejaky vhodny liek tabletky alebo nejaky caj dieta ja neviem....
lebo takto sa to neda