Decolen, skusenosti

strangeemily

ja som DECOLEN brala no vysledok ziadny,a to som naletela tiez reklame ze vam prsia narastu haha,nastastie som ich dostala:)na baleni napisane-spevnenie a rast:):)smejem sa doteraz,mozno to niekomu pomoze spevnit ale melony nikto z nich nebude mat:)musim sa ale priznat ze som okrem decolenu brala aj addbust no ale uz dost!tabletam neverim,neostava nic ine len plastika:)

Kinki

Ja som pripravok DECOLEN uzivala, a ked som prisla na preventivnu prehliadku ku gynekologovi,tak pri kontrole prs bol prekvapeny, ze su ako "zive" t.j. pevne.Som totiz zena po prechode.

nedecolen

no moje zlate, ak si myslite ze viera vam pomoze, tak vela stastia :-))) a skuste sa k tomu este pomodlit aby ste zdvojnasobili ucinok. hahaaaaaaa!! jak ste ma pobaviliiiiiiiiii!! to co davaju teraz do tych s*aciek ma daleko do byliniek co pouzivali nasi predkovia. hhaaaaaahhaaaaaaaaaahaaa!! dobre ste!!! drzim palec a dajte vediet co vam tam vypučalo.

malinka_mala

tu stranku nezobrazilo tak este raz: -odkaz odstránený- treba si tam dat vyhladat pueraria mirifica, zobrazi ti jeden produkt.