Decolen, skusenosti

Tyshka

to sa da tak rano a vecer by sa dalo lebo j amam dost tabletiek aj na exem takze tak nejak by som to dala:)tak na mesiac abo na dva toje :)

malinka_mala

pozri si tu stranka co som ti poslala nizsie tam mas aj davkovanie, myslim ze to bolo dve na den ak chces dosiahnut co najrychlejsie vysledky.

Tyshka

tak si myslim ze do 25 € si dam i ja nato na skusku na dva mesiace sa da:) keby nevislo ale bola by som rada keby to pomohlo tak ze ked potom uz nebduem brat aby to zostalo no naskusku sa to moze:)tiez vcera som to citala dost dobre veci:)dakujem:)

malinka_mala

no a ja osobne by som objednavala asi cez tu osobu z Ceska, uz pol roka sa zaujimam o puerariu a studujem rozne clanky, a snazim sa ju zohnat niekde u nas za rozumnu cenu a nic. Zo zahranicia ako z Ameriky sa bojim objednavat, a cez tu babu by som platila az pri prevzati zasielky, takze mi to pride take istejsie.
No som si to prepocitala a vychadza to 20 eur. Je velmi vela pripravkov z puerarie na trhu, a tato znacka konkretne co ona ponuka AINTEROL som videla aj na viacerych zahranicnych strankach tak podla mna by mala byt fajn.

Tyshka

dobre mam to vychadza to 20eur myslism i plus bude postovne 25eur je fajn na dva mesaice kazdy den jedna tabletka?

Tyshka

mozem sa ta spytat toje kolko eur?:)bo ja ani neviem uz jak to tu beha no to neni vela:) a jeto 100= ze predava tu pravu a ne nejaku lne reklamu toho?

malinka_mala

tu je ten email: petra.geprtova@seznam.cz
ja som jej uz pisala pred dvomi dnami akurat, a celkom slusnu cenu ponuka 500 kč za 100 tabliet puerarie (pricom jedna tabletka obsahuje az 500mg tejto rastliny, co je dost vela, neviem ci si si vsimla existuju rozne mnozstva napr 150 mg, 300mg, 450 atd podla mna tych 500 je fajn, maximalne mnozstvo za den je 1000 mg) a takisto ma aj krem ten je o cosi drahsi uz 800 kč. Ale podla mna ta cena je fajn, napisem ti aj stranku kde som ju nasla len neviem ci sa to sem zobrazi: puerariamirifica.unas.cz

Tyshka

malinka_mala:DAKUJEM TI:) vedlmi by som bola rada keby si mi to poslala natu osobu email lebo keby sa dalo tak by som to objednala i ja tda lebo som ajaj vcera potom otom citala:) dakujem fak t jasom vzdy hldala lae skorej v slovencine tak ako vidim sa oplati v inych jazykoch ale fakt bola by som rada keby si mi to dala..a keby si teda objednala tak by som sa spytala ze kde by si to objednala ci cez tu osobu?

malinka_mala

existuje aj krem a aj pilulky, vsade som nasla len same chvaly na puerariu, normalne zacinam verit ze to naozaj funguje. Chcem dobrat antikoncepciu co mam doma balenia a idem si ju urcite kupit, potom napisem ako som dopadla. Ja som si precitala o nej kopu stranok hlavne po anglicky, u nas na Slovensku to akoby ani neexistovalo. Pozrite si napr. puerariamirifica.com. V skratke by som to zrhnula, ze pueraria mirifica je vlastne lieciva thajska rastlina s vysokym obsahom fytoestrogenov, ktore su velmi podobne tym nasim zenskym. Tento obsah je niekolko nasobne väcsi ako napr. pri soji, alebo inych rastlinach. Tato rastlina nema priaznivy vplyv len na velkost a pevnost poprsia, ale hovori sa jej aj ako ,,fontana mladosti", cize velmi dobre posobi na kozu, proti vraskam, na vlasy, plet, nechty, vseobecne celkovu krasu zeny. Sa mi zda ze aj posobi proti rakovine prsnika. Len treba vela vela vela mlieka a mliecnych vyrobkov pit pri jej uzivani, lebo sa viaze na vapnik. Baby treba hlavne posurfovavat na webe najdete tam toho vela, len bohuzial skoro vsetko v anglictine, tak treba prekladat. Nasla som aj cesku stranku kde ju maju, je to kosmetikaprotebe.cz alebo potom aj u nas na delibo.sk alebo delibo.eu uz neviem presne, ale tie co su na delibo asi nie su vylucne urcene len pre prsia. Potom som nasla aj mail na jednu osobu z Ciech, ak chcete napiste mi a poslem vam na nu mail.