Krvava stolica

lamerka

hhaha...tak s tym ze som sa natrhla som sa pobavila :D ..Nic ma neboli,ale ked si pisala o tom acidku, citila som sa po nom celkovo akosi lepsie. pohybu mam dost, tucna nie som, mam 170/55, hadam to prejde.
pre charlotte- a ako zistim, ci su to tie hemeroidy? bolia? lebo mna neboli nic.
Dakujem obom za rady :)

elle

Môže ísť aj o ťažké vyprázdňovanie a možno sisi natrhla. To sa stáva mladým babám bežne.Skús zmeniť stravu, vylúč sladkosti, biele pečivo, múčne jedlá a všetko čo ťa zapečie, aj čierny čaj. Skús zvýšiť obsah vlákniny napr. ovsené vločky, vela zeleniny, ovocia, celozrnné pečivo, sušené slivky, kapusta, acidko je tiež dobré. A skús si v lekárni kúpiť vitamíny Bion3, obsahujú črevné baktérie + všetky vitamíny. Tiež by si sa mala viac hýbať.Mne toto pomohlo, aj ked to hojenie trvá trošku dlhšie, teraz som úplne v poriadku. Držím palce.

charlotte

Ahoj! Si bezradna a nechces ist k lekarovi? Vzdy su dve moznosti: alebo je nieco jednoduche, alebo zlozite. Ak by to boli krvacajuce hemoroidy, tak by si vystacila s mastickou a cipkami, ktore je mozne dostat v lekarni aj bez lekarskeho predpisu. A ak by to malo byt nieco zlozite, nikto iny Ti neporadi lepsie, ako lekar. Nie je hamba hovorit o stolici, o konecniku a o problemoch. Budes vediet, na com si. Drzim Ti palce.