sex a ockovanie proti rakovine maternice krcka

a tak

Pekne sa stara o priateľku!!!! neohroz ju tým že spolu budete mať sex.. vážne počkaj aby ste potom nemuseli riešiť otázku typu rakoviny krčka maternice.... a to že je to zapríčinené striedaním partnera.. tak nespoliehajte sa na to..... ja mám len jedného partnera.. a ten ma len mna... a dnes mi gynekolog oznámil že mám nález na krčku maternice... a tak idem na stery a uvidí sa... čo dalej... a nech chodí pravidelne na preventívne .. vážne baby nezanedbávajte to

janekMY33

dobry tah aby nemusela s tebou sexovat.Ja mislim ze tych 7 mesiacou trva kim nevznikne maximalna ochrana proti rakovine krcka ale ma pravdu lebo keby sexovala tak naco by sa ockovala???? ved to sa prenasa sexovanim a hlavne to prenasaju muzi na zeny.Mislim tie bunky co potom zapricinuju rakovinu krcka maternice

mataBB

ved nech sa normalne spyta doktora, ked ju budu ockovat...alebo vies co? napis na stranku antikoncepcia.com a tam je online poradna a tam ti povedia na isto gynekologovia

svano

mataBB: vďaka,,mi sme este pohlavny styk nemali ale dotykal som sa jej tam a teraz mi povedal, ze budem musiet 7 mesiacov vydrzat,,,tak bud bola zle informovana, alebo nechce este ani aby som sa jej tam dotykal,,ona vsak moze,,hruza