obezita

Príspevok v téme: obezita
sumko

ahojte, volám sa katka a mám 18 rokov. Veľmi ma trápy ako vyzerám. niesom ani chorá ale mám problíém s mojou váhou. Meriam 175 cm a mám 102kilo. velmi ma to trápy. strašne mi chutí jesť neviem dakedy prestať.. skúšala som rôzne diety tabletky na schudnutie radila som sa aj s mojim lekárom ale povedal že to chce len pevnú vôlu. no skúšala som ale nevydržalo mi to dlho. za pol rok som zasa pribrala 10kg.bojím sa že sa to bude len stupnovať aže to bude horšie ako to je teraz. som už zúfala. všade kde prídem tak si robia so mňa srandu,že aká som tučná a kolko vela zjem. hocikedy ujde na záchod a vyplačem sa. ja už neviem čo mám robiť dalej :(

Bakina

skuste si dat do googlu stranku/kinhu Mira Veseleho, bezplatne ponuka pomoc pri obezite - ziadna dieta - normalne zdrave stravovanie - jest vela a pravidelne iba ine zlozenie a da sa chudnut aj bez cvicenia, toto nieje reklama, ani komercny prispevok, ale rada oskusana na sebe, aj ked zatial som dala dolu len osem kil...aj tak skuste...mne zatial nic ine "neslo"

Maruska 5

1.pri chudnuti sa na 1.mieste treba zamerat na to,CO JEME NA VECERU.(pretoze vecer nespalime uz ani zdaleka to,co cez den,ale aj preto,lebo v noci aj pri spani sa da krasne chudnut,ak sa vecer najeme vela bielkovin)
-teda,ak ste zvyknute vela a schuti sa najest dajte si na veceru vela,ale len toho,z coho sa v noci chudne a to su bielkoviny(sunka,ryby,maso,jogurty,mlieko,syry,vajicka,tvaroh) a k tomu ak chcete aj zeleninu(moze byt aj uvarena zo sacku)len si uz k tomu nedajte to,z coho by ste mohli pribrat a to su cukry a tuky(rozteky,chlieb,a pod.)

2.ak to dokazete,tak za odmenu si dajte na RANAJKY presne to,naco ste mali vcera na veceru(ked ste bastili len bielkoviny so zeleninkou)chut :-),pretoze na ranajky je dovolene vsetko,lebo cez den to spalime pri kadzodennych aktivitach
-alebo jasnacka,ze si dajte cokolvek,na co mate na ranajky chut,po nich si kludne dajte aj sladkost

3. O 2 hod. po ranajkach si dajte desiatu,aby sa telo nebalo,ze mu prestavate davat to,na co bolo zvyknute a tak si dajte desiatu(ale skuste az h.po ranajkach,lebo nase telo potrebuje 2 hod.na to,aby stravilo ranajky:-) )
-na desiatu si dajte napr. jogurt s celozrnnym roztekom alebo hocico,na co mate chut,ale take lahsie jedlo,lebo o 2-3 hod.budete jest zase obed,tak nech to stihne zase brusko spalit dovtedy :-)

4. OBED hocico,co mate radi,len nemusi to uz byt do uplneho prasknutia,aby zase nam brusko stihlo jedlo spalit,lebo zase o 2-3 hod.budeme jest olovrant :-)
- a od obeda uz netreba jest sladkosti a chipsy,lebo tie kalorie uz nespalime do vecera a tiez poobede nam uz pomalsie travi to nase telo :-);

5. OLOVRANT - neviem,co zvyknete jedavat n olovrant,ale uz treba zjest mensiu davku,lebo ako som pisala pri obede,telo uz nevaldze ku veceru tak travit a tiez uz to do vecera nespalime;
-tak napd.kludne si dajte aj celozrnny roztek s maslom a sunkou a syrom a paradajkou-mnamky mnam :-)

a o VECERI som uz pisla na zaciatku,takze nic nove,iba ak to,ze sa papka,znovu 2-3 hod. po olovrante

6. aby nam dobre travilo a aby sme si nezamienali hlad so smadom,treba po cely den stale nieco popijat-cajiky,vodu,sem-tam riedeny dzus s vodou, kludne aj 2,5l denne,(len lepsie nesladit sirupom,lebo od neho sa veeelmi vela pribera,ale radsej medikom,ten je aj zdravy:-),ale len ten pravy med,ten z obchodu nie je zdravy,ten je taky isty ako cukor:-(

7.dievcata a mam este jednu VEEELMI DOBRUUU fintu,na oklamanie zaludka,poradila mi ju moja sestra-COCA COLA ZERO (nie je sice velmi zdrava,lebo obsahuje ASPARTAM,ale na cas,ked sa snazime schudnut hadam neposkodi)
-ale tu mozete pit aj vecer,aj hocikedy cez den,ked ste haldne,alebo mate chtu na nieco sladke-chuti ako normalna Cola ale nepriberiete z nej nist.Ja som tak raz pekne schudla,fakt.A mate pocit,ze ste zjedli sladkost a aj dobre zasyti.:-)

TO je vsetko.:-)
Takze este zhrniem podstatne:
1.VECER LEN BIELKOVINY so zeleninou
2.JEST PRAVIDELNE v 2-3 hod.intervaloch(na zac.to bude hadam tazke,ale je to dolezite,kvoli tomu traveniu,tak si pomozte v txchto pauzach tou COLOU ZERO,CAJMI,VODOU)
3.VELA PIT
4.POOBEDE NEJEST SLADKE A MASTNE

Dievcata ani neviete,ako velmi vam drzim palce a verim vam,ze sa vam podari upravit stravovanie tak,ze sa aj najete aj schudnete.:-)Dajte vediet,ako vam to ide.DRZTE SA! :-)

J111

Zacni fajcit, schudnes a vaha bude stabilna.
Alebo to dopadne tak, ze budes tucna a este k tomu zavisla na nikotine /ako ja/.

Maruska5

Ahojte drahe babenky co ste sa sa nazvali "tucniacinka" a "sumko".Velmi dobre vas chapem,lebo aj ja patrim medzi ludi,ktorym velmi chuti jedlo.Myslim,ze je len velmi malo ludi,ktorym by skutocne nechutilo sa najest dosyta,ale ich zovnajsok je pre nich tak silnou motivaciou,ze sa odnaucia najskor prejedat sa a potom jedia uz len vacsinou zeleninku ,jogurtiky a dietne masko. Pre mnohych je zasa silnou motivaciou ich zdravie. Ale iste je,ze kazdy z nich ma nejaku silnu motivaciu na striedme stravovanie.Preto netrapte sa nad posmechmi,slusni a inteligentni ludia sa inym vysmievat nebudu.Tak eln nad nimi hodte rukou.Ale ako ste napisali,vam osobne zalezi na tom,aby ste sa lepsie citili,ved ako aj kazdemu jednemu z nas.Nikto nie je dokonaly,kazdy len robi,co moze.Jeden to,druhy zase ono,ale kazdy z nas nejako bojuje o tu postavu. POviem vam teda svoje skusenosti a co-to aj od inych,nech vam usetrim robotu zhanania milion informacii.

Milky

Sumko, Tucniacinka.
Vy neschudnete, pokial to nechcete.
A pokial zeriete (milsie sa to povedat neda), tak sa necudujte. A hlavne nestazujte sa. Je to iba vasa chyba.
Zbytocne vam radit, ked rady nemate odhodlanie dodrziavat..

camon

Schudnút bude jednoduché ak budete mať tie správne informácie a pochopíte ako funguje organizmus. Schudnúť sa vám podarí až vtedy, ak začnete riešiť podstatu problému a tou sú kyseliny. Práve v tom spočíva dosiahnutie ideálnej hmotnosti – udržanie krehkej rovnováhy pH v krvi. Telo totiž zadržiava tuk ako ochranu pred nadbytkom kyselín z bežnej strany. Stručne povedané – netrpíme nadváhou, ale prekyslením. Všetkým ktorí chcejú schudnút by som doporučil aby si kúpili knihu Schudnite odkyslením - Zázračné pH“ Roberta Younga. Ešte by som doporučil stránku o odkyslení organizmu. Je to nekomerčná stránka tak dúfam že to nebude vadiť adminovi.
www.odkyslenieorganizmu.sk

camon

Schudnút bude jednoduché ak budete mať tie správne informácie a pochopíte ako funguje organizmus. Schudnúť sa vám podarí až vtedy, ak začnete riešiť podstatu problému a tou sú kyseliny. Práve v tom spočíva dosiahnutie ideálnej hmotnosti – udržanie krehkej rovnováhy pH v krvi. Telo totiž zadržiava tuk ako ochranu pred nadbytkom kyselín z bežnej strany. Stručne povedané – netrpíme nadváhou, ale prekyslením. Všetkým ktorí chcejú schudnút by som doporučil aby si kúpili knihu Schudnite odkyslením - Zázračné pH“ Roberta Younga. Ešte by som doporučil stránku o odkyslení organizmu. Je to nekomerčná stránka tak dúfam že to nebude vadiť adminovi.
www.odkyslenieorganizmu.sk

camon

Schudnút bude jednoduché ak budete mať tie správne informácie a pochopíte ako funguje organizmus. Schudnúť sa vám podarí až vtedy, ak začnete riešiť podstatu problému a tou sú kyseliny. Práve v tom spočíva dosiahnutie ideálnej hmotnosti – udržanie krehkej rovnováhy pH v krvi. Telo totiž zadržiava tuk ako ochranu pred nadbytkom kyselín z bežnej strany. Stručne povedané – netrpíme nadváhou, ale prekyslením. Všetkým ktorí chcejú schudnút by som doporučil aby si kúpili knihu Schudnite odkyslením - Zázračné pH“ Roberta Younga. Ešte by som doporučil stránku o odkyslení organizmu. Je to nekomerčná stránka tak dúfam že to nebude vadiť adminovi.
www.odkyslenieorganizmu.sk

camon

Schudnút bude jednoduché ak budete mať tie správne informácie a pochopíte ako funguje organizmus. Schudnúť sa vám podarí až vtedy, ak začnete riešiť podstatu problému a tou sú kyseliny. Práve v tom spočíva dosiahnutie ideálnej hmotnosti – udržanie krehkej rovnováhy pH v krvi. Telo totiž zadržiava tuk ako ochranu pred nadbytkom kyselín z bežnej strany. Stručne povedané – netrpíme nadváhou, ale prekyslením. Všetkým ktorí chcejú schudnút by som doporučil aby si kúpili knihu Schudnite odkyslením - Zázračné pH“ Roberta Younga. Ešte by som doporučil stránku o odkyslení organizmu. Je to nekomerčná stránka tak dúfam že to nebude vadiť adminovi.
www.odkyslenieorganizmu.sk

jan

Chcel by som sa opytat ci ma niekto skusenosti z tymto produktom.
www.zdravy-zivot.sk
Mne ho odporucil jeden znamy ale rad by som poznal viac nazorov.
Dakujem