Nemam sa s kym o tom porozpravat...

Príspevok v téme: Nemam sa s kym o tom porozpravat...
arabeska

Dobry den. Trapi ma jedna vec, nemam sa s kym o tom porozpravat, rozhodla som sa preto napisat na forum.
Mam 25 rokov a som vydata. Moj manzel si minule pisal cez chat s kolegynou. Je to kolegyna, s ktorou sa poznam aj ja, parkat sme boli u nej na navstevu. Videla som, ze vzdy, ked sa k nemu priblizim chat vypne. Pytala som sa ho s usmevom, ze preco to robi. Snazil sa to uhrat tak, ze zvelicujem a ze proste len nema rad, ked ma niekoho "za chrbtom". Mne to vsak nedalo ze preco robi take drahoty a ked siel urobit kavu, otvorila som si chat. Docitala som sa, ze ta kolegyna sa velmi trapi - kvoli chlapom. Nic konktretne tam ohladne toho nebolo, ako som pochopila, nechcela velmi o tom pisat. Nakoniec vsak hodila kompliment mojmu muzovi, ze aky je on dobry chlap. A moj manzel jej nad to odpisoval veci typu, ze "aj ty si ako z ineho sveta" "si proste anjelik"...
Zaskocilo ma to! Neviem, ci sa mam bat a vidiet za tym nieco viac alebo to brat len ako prejav empatie zo strany mojho muza, ze sa snazil psychicky pozdvihnut zdeptanu kolegynu...?

arabeska

Asi to zatial necham tak, aj ked ma to nesmierne trapi. Ale najblizsie uz navstevu u nej odmietnem, mozno mu to dojde...

goccia

tak takto nejak to zacina... riesenim osobnych problemov toho druheho. az nakoniec zistia, ako dobre sa chapu... ja by som toto vo vztahu neakceptovala. zvlast, ak to pred tebou skryva. zrejme nema tak ciste svedomie, ako to pred tebou prezentuje.

smajliQa

zatial ho mila arabeska len pozorne sleduj... este sa mu s tym nezdvoveruj ze ta to trapi, lebo aj ked ma spatne umysly tak si bude davat vacsi pozor... rob sa akoby nic.... ale bud na pozore... mne by to dva krat jedno nebolo!!!

veronika1211

nerobila by som paniku. nechaj to plynut. urcite sa najprv schlad a sama uznas ze to nie je dobry napad to rozoberat. keby to bolo vaznejsie a rozoberali by tam ine veci bolo by to ine, ale toto je skor kamaratske utesovanie. kazdy to riesi inak, kazdy potrebuje ine. vyckaj casu a uvidis ci sa zmeni. nepokaz si to zbytocne.

Zara.po

Podľa mňa to nie je normálne keď si muž tajne vymieňa lichôtky z inou ženou mala by si mu jasné povedať že sa to nehodí a vadí ti to a ak to nepochopí tak je zle.

arabeska

Ja to tiez tak vnutorne citim, ze to asi nie je uplne okej :( Len neviem, ci sa mu s tym mam zdoverit alebo len opatrne cakat, ci sa ukazu casom aj nejake ine indicie? Inak je velmi pozorny manzel, snazi sa, vyznava mi lasku.

veronika1211

ale xy, pretoze ty nepises, neznamena ze su taki vsetci. preco by zenaty muz nemohol mat sympatie k inej zene? neznamena to nic. ani v tomto pripade to znamenat nemusi nic a preto nereba robit paniku.
a arabeska co chces robit? urcite to nespominaj, tym ho len vyprovokujes a oddialis sa od neho, tym viac ho to potom bude tahat niekde inde.

xy:)

tiez dokazem byt empaticka a kamaratom nevypisujem zdrobneninky ani nic podobne, utesit clovek sa da aj inac.. podla mna je tam urcita davka sympatii, ja by som si na to dala pozor.