Aky snubny prsten

Príspevok v téme: Aky snubny prsten
Gilmore

Ahojte, chcel by som sa s vami poradit ohladne ziadosti o ruku. Riesim totiz dilemu aky snubny prsten kupit priatelke. Rozpocet som si stanovil max 2000. No a tu som narazil na mensi problem. Mam vybrate dva prstene. Som zastanca cisto konzervativneho vzhladu, takze chcem jednoduchu obrucku s jednym kamienkom. No ako som uz spomenul, mam vybrate dva prstene, obidva su v podstate rovnake, ale jeden ma vacsi kamienok a jeden mensi. su za rovnaku cenu, akurat cistota tych kamenou je ina. Ten mensi je najkvalitnejsi, krasne sa leskne, ale je mensi. No a ten vacsi je pekny velky, ale nie je taky kvalitny. Neviem sa rozhodnut do ktoreho ist. Damy co by sa vam viac pacilo? viete mi prosim poradit? dik moc za rady, resp. nazory. :)

dia58dia

klaxina - ale hej. Vies co, isto viem, ze nechcem zlte zlato. Nikdy som ho nenosila, tak by som bola rada ak by bol bud z bieleho, no staci mi aj strieborny snubacik :D

klaxina

Nejakú predstavu ale mať musíš, či? Či jeden kamienok alebo viac, či dokonca bez? Zlatý alebo strieborný?

dia58dia

Este nie :) to ma az teraz tak chytila taka chvila hladania. No mala by som sa s tym asi poponahlat, aby sme sa skor dopracovali aj k samotnej svadbe. No ja moc nenosim prstene, takze ani neviem aky si vybrat, kedze sa mi ich paci asi miliarda :)

siruma

dia58dia - a tak to je podľa mňa celkom milé. síce to nie je také prekvapenie pre teba, ale keď ako píšeš to očakávate a dohodli ste sa, nevidím na tom nič zlého. aj si si už nejaký vybrala?

dia58dia

Ako tak citam, je to teraz asi v mode si vyberat snubaky spolu. Moj mal tiez taky napad, ze by sme ho isli vybrat spolu. Uz nie je ziadnym tajomstvom, ze sa chceme brat, takze aj zasnuby su proste ocakavane :)

demza

Môže byť rád, že ťa má veru. Takže to bola ako taká náhoda, že? Oni majú normálne aj kamenné predajne?

malanynka

nehnevajte sa, ze az teraz, no boli sme lyzovat, tak nebol nejak cas na net :) prstienok som objavila v 3D zlatnictve.narazila som na internete na ich stranku a tam som ho nasla. samozrejme sme sa k nim vybrali po tom, ako si brat vybral, ze to bude prave tento kusok

demza

S veľkými kameňmi kto tak býva, ale čo by sme my ženy pre ne nevytrpeli. Mohla by som vedieť, kde si takú nádheru našla?

malanynka

@ a_dr1a moja dakujem za pozitivny ohlas, no prstienok nie je pre mna :) brat sa chysta poziadat priatelku o ruku a ja som mu pomahala prstienok vybrat :) no velmi dobre viem o com hovoris, kedze ja mam obdobny typ prstena, no naucila som sa to po case s nim, takze uz silonky netrham :)

a_dr1a

malanynka, prsten je krasny) Gratulujem k vydarenemu a krasnemu vyberu. Uz aby aj zvysok vam dopadol co najlepsie a hlavne, ako sa hovori, aby to bolo navzdy a naveky)
Jedine, co si davaj mozno zvyseny pozor, tak na silonky. Mala som podobny typ prstena a ked som si davala, alebo manipulovala s pancuskami silonkami krajkami (nohavicky oblecenie ai) - tak mi obcas robil ocka a ine "katastrofy") myslim tie jeho hrany