Nefunguje mi touchpad na notebooku - svieti indikator vypnutia touchpad

Príspevok v téme: Nefunguje mi touchpad na notebooku - svieti indikator vypnutia touchpad
ja:)

Prosim, poradte mi. Ako bolo spomenute v nadpise - nefunguje mi touchpad alebo ako sa to vola (to okienko pre dotykove ovladanie), svieti mi tam oranzovy indikator vypnutia, no v navode k notasu som sice nasla nazov tejto kontrolky, ale nie, ako mam zabezpecit, aby mi to opät fungovalo.. nie som si vedoma umyselneho zapnutia a nemozem to nikde najst, ani cez google.. na notebooku fungujem len cez mysku a to je zdlhave ... Mam HP ProBook 4520s.
Dakujem :)

lones

mne sa to stalo na asuse x553... po pripojeni na telku (starsiu a notebook ju bral ako obrazovku) v nastaveniach to neslo niak spustit tak som sa nasral a vypol som ho na tvrdo (podrzal som cca 5s tlacitlo na zapnutie) a uz v pohode funguje

záchranca204

borci všetky hp čka teda dufam sa daju easy zapnut/vypnut touchpade . NA touchapde čiže to okienko/štvorček v lavo hore musi te 2-5 silnešie kliknut a hned vam znova zapne/vypne touchpad taktiež sa vám zmeni svetielko. takže ešte raz zrozumitelne ---
V lavo horen a touchapade (ten stvorec)
klikne te 3 cca s prstom a silnešie sa toho dotkne te nemusie sa bat proste v laho hore klikne te s prstom 3x dufam ze vam to pomoze ak nie ksuste pravy hornny roh

Vevinka

Prosím vás vôbec mi nefunguje dotykova mys na totebooku, ked po nej presúvam prstom tak ide, pohybuje sa....ale ked na ňu kliknem tak nefunfuje
A nefungujú mi ani pravé ani lavé tlačítka....vôbec nereagujú
Pomôžte mi prosím vás, veľmi vás prosím
Ďakujem

kvakykvak

PRosím o radu. Na touchpade mi nefunguje rolovanie, resp, tam na boku je aj nakreslene ze na pravo ked tam prs tam by to malo ist, ale ja suchham prstom a stale nic. Nejdem to. A neviem preco. Teda aby sme sa pochopili, je to nieco take, co sluzi ako na miske ten kruzok.
Mam HP Mini 2140.

Viete mi poradit, co si mam nainstalovat, aby to slo, a ako sa to instaluje?

Dakujem.

Prezyvka55

Dovodov moze byt viac:
a) je to vypnute v BIOSe
b) je to vypnute cez FN+X tlacidla
c) nie su nainstalovane ovladace (aj ked win povacsinou touchpad nainstaluje sam)
d) je to vypnute v zariadeniach vo windowse
e) touchpad je pokazeny

L1ubica

mohol by mi niekdo poradit tiež mi nejde Touchpad mám Notebook HP Compaq nc6400-CC17704 neviem na čo mám kliknut dakujem.

i love paris

Dobrý den, prosím Vás ako zapnem TouchPad, ked mi ani nesvieti ani zelené svetielko, a nefunguje ani podržanie v hornom rohu.