Postinor

Príspevok v téme: Postinor
lienka1906

ahoj potrebujem surne poradit.mala som nechraneny pohlavny styk a zobrala som postinor az o 2tyzdne lebo som si neprecitala navod.na druhy den som bola na krvnych testoch ci nie som tehotna a vysli negativne ale mam slaby krvavy vytok.moze postinor nejako ovplyvnit vysledok krvnych testov????prosim o radu

ronka

Dievčata keď tu už tak pekne debatujeme o všeličom tak mi poradte či mate skusenosti aj s pripravkom Patentex oval N čapiky...mam ich doma a neviem či sa na ne da spolahnuť ako na antikoncepciu...alebo mam zostať pri prezervative...ďakujem

Cici333

ja som bola v zahranici a tiez som brala tabletku podobnu postinuru...mne to len rozhadzalo cyklus..a nebolia ta bradavky z toho,ze uz to dostanes?

123456

no jasne sak ti to pohaluzilo hormony a tie posobia aj na bradavky... v letaku k postinoru nic nebolo? citala si poriadne?

123456

ronka... postinor je nudzova antikonecpcia... ma sa pouzit ak zlyhali nejake ine formy antikoncepcie, na ktore mal clovek mysliet este pred stykom, alebo ak doslo k styku bez akejkolvek antikoncepcie... je drasticky v tom, ze obsahuje tolko hormonov, ako cele balenie (blister) antikoncepcnych tabletiek na jeden mesiac (tych je 21) a mozno aj viac... sposobi velky rozvrat v organizme... jeho ulohou je vyvolat co najskor kramy, aby sa vajicko nemalo kde usadit, aby sa odstranila ta vystelka maternice (tam sa ma vajicko po oplodneni usadit), ktora sa pri kramoch odlupuje... moze ti sposobit uplne rozvratenie cyklu....

Cici333

ale kocka,ked si zobrala ten postinor az o 2 tyzdne ,tak uz ti urcite nezabral...ked sa berie do 72hodin..tak asi nie si tehotna....

lienka1906

no presne tak to myslim ze ked som ho zobrala v stvrtok a piatok mi brali krv ci mi mohlo preto vyjst negativne ale pritom by som mohla byt tehotna...