vazna otazka..

Príspevok v téme: vazna otazka..
mokra_noha

chcem sa nieco spytat ludi co o tom nieco vedia niesom zvedava na nejake sproste reci to si mozte nechat..proste bola som s chlapcom ale nespali sme spolu len ma vypalcoval... niesom si ista ci ejakuloval ale viem že aj muzi vylucuju pri vzruseni nejaky vytok co obsahuje spermie... potom som si na nohavickach nasla cervenu skvnu a kedže som do vtedy s nikym nespala ale nemam 13 rokov ani 16 takže ziadne sproste reci na moju osobu, asi mi pretrhol blanu... len sa bojim ci sa cez prsty nejak nemohlo nieco domna dostat a ja budem tehotna... už je to asi 5 dni po a mám vytoky..ale tie mozu byt aj z toho že o tyzden mam dostat menstruaciu..je to riadny stres... ale naozaj mi len nieco normalne povedzte ziadne sproste reci dost sa už zle citim

lost

A ber to ako "ponaucenie" :)
ze je to hra ktora aj nieco obasa, treba mat zodpovednost, ale tu myslim ze mas a vzdy je lepsie sa spytat, ako potom nevediet :)
dalej je celkom fajn ze aspon nie si ta 13-16 rocna, tie deti co dnes robia, aspon ty mas nejake hodnoty :)
a hlavne klud, lebo uz na tom nic nezmenist aj tak.. (i ked existuju tie pilulky, ale tie ucinkuju len do xx hodin od casu ked si myslis ze sa stalo nieco co nemalo... ale zase to nech poradi nejaky expert na to, kedze to nie je len taky "C vitamin" )

lost

Hmm, no dufam ze neejakuloval z prstu :D :D
mutant? :)))))))
(sorry, neodolal som, ale nebol to utok na tovju osobu ako si upozornievala, takze som hral podla pravidiel...)

sanca je velmi nizka by som povedal... :)

ale ten adrenalin musi byt zabava :) inac nestresuj sa velmi, lebo sa s tym znicis.. hlavne klud... :)

alebo ked si chces byt ista a bez stresu, tak to skus znovu, ale nie cez prst, aspon nebudu nervy ze "so v tom?" :D

ale nee, vazne, sanca je mozno tak 1 ku 100 000, cize extremne nizka, ono pokial nema aspon 15cm prsty, tak to tam ani "nemal ako dorucit" :)

mataBB

tak pockaj ci dostanes menzes a ked nie tak si potom kup test...ja neviem toto su take otazky..na nu ti neodpovie cez ineternet ani gynekolog...aj ten to vie az ked urobi vysetrenie a testy