Mám pocit, že je v tom iná žena

Príspevok v téme: Mám pocit, že je v tom iná žena
blondska

Dlho som váhala či sem napísať či nie ale možno mi niekto poradí. Napíšem to stručne nebudem tu rozpisovať všetko lebo by to bolo na dlho. Stretávala som sa s jedným mužom rozumeli sme si po každej stránke všetko bolo ok len posledné dva týždne sa mi nejako vyhýba a dva dni dozadu sme sa nejako pochytili cez správy a ak som správne pochopila tak to ukončil a nedal mi vysvetlenie nič neodpovedal mi na smky nič vôbec nereaguje na nič. Vtierať sa už nechcem to je pod moju úroveň len neviem čo mám robiť ďalej či sa mu ozvať alebo ho nechať tak nech vychladne alebo čakať či sa on ozve. Málokedy sa stalo že napísal sám od seba ale ak som sa ovzala ja bolo všetko ok. Dosť ma to trápi a zožiera ma to vo vnútri navonok sa tvárim že ma to netrápi ale som z toho smutná a zúfalá pretože mám toho človeka moc rada. Mám pocit, že je v tom iná žena ale asi nemá gule to povedať do očí a preto sa takto správa. Povedala som si, že sa mu viackrát už neozvem že ho nechám tak nech porozmýšľa alebo nech si rozmyslí čo chce myslím, že ak by mal záujem ozve sa sám a viem že chlapi nemajú radi ženy ktoré sa vnucujú. Kto mi poradí ale prosím iba seriozne žiadne ironické poznámky nepotrebujem Ďakujem

uhlie

Ked sa niekto 2tyzdne neozyva, moze byt aj na dovolenke a mat vypnuty mobil. A mohla sa mu stat aj nejake neprdvidana udalost.

Normalny clovek by sa snazil najprv zistit, co sa deje a nevymyslat teorie a vypisovat hluposti po internete.

elsa5.5

blondska,chlapec zrejme nemá záujem,neviem ako dlho trval váš vzťah,ale asi len s tvojej iniciatívy,aspoň to bú ti mohol povedať,ale možno čaká že si to sama domyslíš,ja by som tam už nič nečakala...,,určite si nájdeš niekoho kto bude mať o teba väčší záujem:)

kafe

blondska, ono je vlastne jedno či je v tom iná žena, pracovné problémy alebo zdravotné. Chlap chce hrať mŕtveho chrobáka, tak ho, chúďatko mŕtve, pochovaj vo svojej mysli a kráčaj ďalej. Nesnaž sa ho preberať k životu, neťahaj z neho dôvody PREČO, síce dospelý človek by sa mohol správať trochu ináč, ale čo už s ním, keď sa ako dospelý človek nespráva. Nemému dieťaťu ani vlastná mať nerozumie. Mať priateľa, čo nepovie ani bu, ani mú, oduje sa bez dôvodu a namiesto riešenia vopchá hlavu do piesku (alebo utečie), tak takého priateľa by som nechcela.

sabynka

Blondska
Ja tiež nie som z tých trpezlivých :-D a preto ti radím to, čo ti radím. Stalo sa mi niečo podobné a ja som bola hlúpa a párkrát sa mu ozvala a on to odignoroval a ja som si potom za to nadávala do hlúpych, že som sa mu tak vtierala. Dobre si povedala, že ak by chcel, sám sa ozve.
Máš to o to ťažšie, že ho stretávaš. My sme boli každý z iného mesta, takže stretnutie nehrozilo. Po čase ma to prešlo :-).
Toto je moja skúsenosť, ty sa zariaĎ, ako to ty cítiš.
A nevešaj hlavu....na zemi je vyše 5 miliard ľudí, takže približne z toho polovica, budú muži - ten tvoj nie je jediný na svete :-))

blondska

Sabynka viem, že je to tak ale vo vnútri ma to zožiera a trápi a neviem čo s tým nie som takej povahy ktorá vydrží dlho a nemám tú pevnú vôľu ale iné mi nezostáva len dúfať že sa ozve............najhoršie je to, že ho stretávam a on sa tváril alebo to bolo naozaj tak, že ma nevidí..........netuším ...ale ďakujem

sabynka

Blondska
Keď si mylsíš - "myslím, že ak by mal záujem ozve sa sám a viem že chlapi nemajú radi ženy ktoré sa vnucujú." = myslíš si správne. Drž sa toho. Čím viac sa mu budeš vtierať a tlačiť na neho, tým viac sa bude chcieť vzdialiť od teba. Nechaj ho, nech sa rozmyslí sám.