nenavidin ho ale....

Príspevok v téme: nenavidin ho ale....
kristie

Nenavidim svojho manzela tak naco snim zijem?pretoze ho aj lubim.nenavidim ho preto lebo sa kumne sprava ako k sluzke.on zaveli a ja musim splnit vybavovat veci jeho veci on sa o moje nestara.a ked protestujem tak sa vyhraza ze ma opusti urobil to uz asi 4 krat.teraz dostavam peniaze na pridel 30eur pre mna a pre syna na jedlo a pritom ocakava ze ked pride domov tak chce mat navarene maso inak je zle nedobre takze mne a malemu ostane 20eur ale zato mam kupit uz aj malemu mliecko.oblecenie sebe a malemu som nekupila uz ani nepamatam:-( on nevie kedy mam narodeniny dokonca ani synovy nic nekupi ani na vianoce.a pritom on sam sebe kupuje veci od 150eur vysie.som stoho unavena,zufala je mi do placu.NEPOTREBUJEM ABY MI NIEKTO VRAVEL ZE HO MAM NECHAT TO VIEM AJ SAMA ALE NEMAM NATO ODVAHU OSTAT SO SYNOM SAMA.POTREBOVALA SOM SA LEN VYROZPRAVAT.

invisible

Moja mama mala podobnú situáciu. Ale to mala po celý čas manželstva. Musela si peniaze pýtať, a aj keď robila, tak peniaze chodili na spoločný účet, ku ktorému nemala prístup. Tiež si nemohla kupovať nič bez otcovho vedomia a povolenia. Pri tom on, aj keď bol pracovitý a naozaj sa snažil, aby "nám" bolo dobre, aj keď často viac len jemu. Istý čas, keď mala problém sa zamestnať jej zakázal jesť. Navariť mohla, ale nesmela sa toho dotknúť... Toto sú príšerné situácie, keď sa muž cíti ako Boh. A najhoršie je, že sa to vlastne ani nedá riešiť nejakým miernym spôsobom ako je rozhovor. Si v nezávidenia hodnej situácii a držím ti palce, aby si to nejako zvládla.

jajka001_

si na materskej a si na nom zavisla vsak?
je moznost podat ziadost na sude o urcenie vyzivneho na maleho aj na teba, ma voci tebe vyzivovaciu povinnost, nemoze vas takto vydelovat