Kolko by som mala vážiť? 180cm

sydney

baby ja mam 178cm, a nedavno som sa odvazila asi tak po 2 rokoch a vaha bola 68,podla BMI ideal. ja osobne viem,ze treba mi z bokov zhodit trochen a zo stehien na kazdom tak po 2cm,ale nemyslim ze je to zle.mam boky a prsia,takze je to vyvazene.navyse,ja mam tazle kosti (no fakt,aj to ma svoj podiel),takze ja vravim.naco sa vazit,radsej merat cm v pase a ostatnych partiach:)

nevymyslaj

ahoj, neviem, preco sem pises petra p., mozno mas anorexiu alebo co, ked si myslis, ze nie si dost chuda, lebo ja nevidim nijaky problem v tvojich mierach, su modelkovske, cize predpokladam, ze si aj stihla, nevymyslaj s dietami, vyuzi lepsie cas na konicky

petra p.

ahojte ... chcela by som sa opytat ci su moje miery na 171 cm .. az moc alebo malo ... lebo podla mna su az moc ...
a mieri su : 85-65-86 a este by som sa chcela spytat ze ako sa najlepsie chudne ... a lytko 33cm ... a stehno 49 cm .. :)

jankaaaaaaa

ja robim tie zakladne cviky.. kliky, drepy, brusaky, na natahovanie svalstva a take jednoduche.. s cinkami necvicim, ale chcela by som si kupit stacionarny bicykel

wawawa

jankaaaaaa a cvičíš s činkami (alebo niečím podobným)? alebo ako? lebo ja ked cvičím, tak väčšinou niečo kondičné a potom rozťahovačky (tie potrebujem). no a z toho sa mi svaly neurobia :-/

anjelik9

predsa toľko aby si bola ty sama spokojna a aby sa páčila sama sebe a ked budeš sama so sebou spokojna tak to bude na tebe aj vidiet a nebudu ta ludia brat podla vahy ale podla toho aka budeš čo si mysim že niekoho zakomplexovaneho kto stale len toči o kilach sa inak než podla vahy ani brat moc neda...ja mam napr 175cm vahu tak 62-63 a chcem spat svojich 59 kil čo som mala predtym než som 10 pribrala bo som bola predtym spokojna obliekla som si všetko čo som mala v skrini pre mna to bola taka nejaka sumerna postava k mojej stavbe tele (nie som nejaka utla ani nejaka velka skôr taky stred) takže sa pomaličky prepracovavam k tomu kde som bola spokojna ak ked teraz je to tiež v pohode len som si nejak zobrala do hlavy že chcem 59 tak chcem 59 a potom si to budem stražit nech sa mi to nešplha hore :)

jankaaaaaaa

ano presne to planujem :D zacat cvicit a hlavne behat, len sa musi trocha oteplit. planujem aj chodit korculovat a bicyklovat, takze dufam ze sa to zlepsi. zatial cvicim len doma , ale myslim ze to velky efekt nema :D ale spon nieco

medicka3

štíhlosť s váhou vôbec nemusí korešpondovať :) ak si prídeš nie celkom štíhla môžeš začať športovať napr beh ke super, telo sa ti pekne vytvaruje :)
ale tuk je ľahší než svaly, čiže dievča tvojej výšky s pekným vytrénovaným štíhlym telom bude pravdepodobne ťažšie než trebars mierne zaoblené ;)
takže hýb sa toľko aby si so sebou bola spokojná :)