Veľké problémy s ramenom

Príspevok v téme: Veľké problémy s ramenom
Kesso

Ahoj,

hrám aktívne volejbal a stále pri tréningu po takom 10 údere do lopty mam taký pocit ako keby mi rameno vyskočilo a zaskočilo naspetť. Potom ma začne bolieť a je čiastočne obmedzená pohybovosť ramena. Skúšal som rozne protizápalové prášky a vytamíny ale nič nepomáha. Ak sa mi stane takáto nehoda rameno bolí aj týždeň v kuse.

Chodil som k ortopedovy ale ten bohužial zomrel a zasa musim teraz čakať kým mi dajú druhého.

Prosím skúste mi poradiť.

S pozdravom Maro.

RNG

Glukosamin HCl, chondroitin HCl, MSM, hyaluronicka kyselina, avokado, obhryzanie dobre uvarenych glykov a sliach, bromelain. To su doplnky na klby a slachy

StanleyH

injekcie nemaju vedlajsie ucinky ale trochu neziaduce. Ak je tam CAL, tak sa to tam potom kumuluje ale len scasti pomaha. vyguglite si FLX od Agel , najlepsie na slovenskej stranke. je to komplex na vsetky klbove priznaky a protizapaly. Jediny produkt co obsahuje vsetky 4 zlozky z dovodu ze je to v gele, ale nie obycajnom. ozvite sa ak vas to zaujalo lebo kazdy vidi progres hned po tyzdni

mino2165

neviem či ti pomôžem ,ale aj ja mam problémy s ramenom no trochu inakšieho trendu ,ale mne ortopéd podaval injekcie názov GUNA sú dosť drahé, ale veľmi učinné bez vedľajších účinkov odporučam ich .

Kesso

ortoped mi stihol spravit krvne testy ale nezistili nič a stále testoval pohyblivost ramena no v tedy akurat nebolelo

Kesso

kĺbovu výzivu som este nebral

Proti zápalu som bral Nimesil asi mesiac a pol v kuse a vobec som necvicil pred 3 dnami som podal jeden smec a rameno bolo opät v kíbli. Vytaminy som bral ten b komplex

Kesso

kĺbovu výzivu som este nebral

Proti zápalu som bral Nimesil asi mesiac a pol v kuse a vobec som necvicil pred 3 dnami som podal jeden smec a rameno bolo opät v kíbli. Vytaminy som bral ten b komplex

StanleyH

Maro a beres nejaku klbovu vyzivu? Ake protizapalove veci si bral, Mas tam zapal? Vitaminy ake? komplex? v tabletkach?