Zuby - trhanie nervov

aljoška

Loska,ja mám takého dobrého zubára,že ked mi ide pichnut injekciu tak mi to predtým ešte postrieka a znecitlivie.Potom už injekcia nebolí,len cítiš taký tlak.A neboj sa,potom už nebudeš cítit nič.Tiež som bola trhat stoličku,v klieštikoch sa mu rozsypala tak mi tiež potom vyberal korene.A vobec to nebolelo.A ani potom ked prestala účinkovat injekcia.Takže naber odvahu a ničoho sa neboj.A potom sa ozvi ako to dopadlo.Držím ti palce.

ethel

loska:injekcia akoby štipká,ale potom som už absolútne nič necítila...aj ja sa strašne bojím zubára,ale fakt radšej vydržať pár minút ako trpieť niekolko dní,to ma vždy upokojí a idem...

loska

ahojte ja mam strasne panicky strach so zubarov asi pred dvoma rokmi sa mi urobil kaz najprv nebolel ale postupne mi zub zacal cernet a veeelmi bolet ale aj tak som nesla lebo sa bojim ja viem ze cim slor tym lepsie ale ja som jednoducho nesla zub sa mi zlomil a ostal mi tam len koren a ten mi urcite budu vyberat uz som objednana o par dni ma to caka ja som sa ani neobjednavala ale moj priatel lebo mi povedal,ze sa mi pokazia vsetky zuby je to ocny zub takze ked sa zasmejem je mozne ze to vidiet......najvecsi problem je aj v tom ze sa bojim aj injekcie prosim povedzte boli to?nech to stoji co to stoji chcem to bezbolestne ked ma to bude boliet potom to mi uz bude jedno....a budu mi asi trhat aj zub mudrosti lebo tam mam dieru ako hrom...dakujem

aljoška

Absolvovala som to pred 2 týždnami,najprv s injekciou,v pohode.Potom po týždni som bola na výplni,pri čistení trocha zabolelo.Ale dá sa to vydržat.A teraz ešte pojdem plombovat.

aja25

ahoj ja som to zazila aj bez inekcie a vrelo odporucam dat si ju pichnut .Nie je to vobec prijemne!Ale v ramci zdravia treba vydrzat....urcite sa pri tom nezomiera

aceton

kedy ta to čaka? Ja ti podam info v utorok ked budem mať potom.prečo ti ich idu trhať? Ja som tiež počula, že je to otrasna bolesť..:( sakra

fofala

ahoj ja som to nezazila, ale tiez ma to caka. a velmi sa bojim. Pocula som, ze to dost boli tak neviem. Poradte niekto...