Neviem co si mam mysliet....

Príspevok v téme: Neviem co si mam mysliet....
diana :)

Kedze na tejto stranke sa nachadza celkom dost rozumny, inteligentnych a uprimnych ludi ktory s radostou napisu svoje nazory rozhodla som sa napisat tento prispevok..Spoznala som sa s jednycm chalanom pred mesiacom ... dost casto sme si pisali...ale ja som k nemu vysielala signaly ze nemam o neho zaujme... aj ked podvedome som tuzila po tom aby ma stale balil...ano poviete si jezis zmyslanie niektorych bab je fakt na ..... :)ale to je teraz nepodstatne... zacal mi chybat tak som sa mu ozvala prostrednictvom smsky... na ktoru mi bohuzial neodpisal... co si o tom myslite? ked vas niekto upelivo bali a potom sa nato vykasle?.... ze uz vazne nema zaujme nieco riesit?...vopred dakujem za vsetky napisane odpovede...

angela85

tak mozno jej ide iba o tvoju pozornost a nic viac, alebo mooooooooozno je tam aj nejaky skryty problemj, ale to ja uz neviem

alchemist

no po 18tke uz mame davno :), a take verejne "rande" sme uz absolvovali viackrat... ale stale v rovine kamaratstva, teda aspon s tej druhej strany to tak citit...

angela85

no to potom treba urobit riadny postup, bud chce byt s tebou a budete mat normalny vztah, alebo ju proste mrzi len to ze si si ju prestal vsimat a ked prejavis dalsi zaujem, zas ju to prejde, ale toto mi tak sadne na taky vek ze do 18
ked to s nou chces vazne skusit, tak chodte niekam verejne na rande, nech vie ze s tebou sa nemoze len tak hrat

alchemist

angela85:
tiez si myslim ze, hrat sa na nedobytnu nema zmysel... teda zo zaciatku samozrejme ano ale mala by byt ista hranica...ale ked sa niekto hra na nedobytnu cirka rok tak to je blud, prestane ta to bavit, nastanie obdobie ticha a potom sa ozve druha strana co teraz ??? vratit tu nedobytnotst nech vie ake to je alebo to prehltnut ??

angela85

ved to, naco sa hrat na nedobitnu, nie kazdy chlap chce byt silou mocou dobyvatel, vacsina z nich ma jednoduchsie zmyslanie, chcu jasne signaly a ziadne sifry

alchemist

tiez som bol v takej situacii, ked som kocke pisal tak ani neodpisala ani nic, alebo ked som ju zavolal vonku, tak stale mala nieco ine,ale ked ona napisala mne alebo ma zavolala vonku tak som vzdy odpisal alebo siel vonku, lenze v poslednej dobe vobec nereagovala na nic tak som sa na to vybodol... a teraz zacala pisat, neviem o co jej ide, ale tiez sa mi nepaci ked ja mam skakat ako niekto piska, clovek si pripada vyuzivany