Znizene leukocity

Príspevok v téme: Znizene leukocity
alius

Ahojte, v poslednej dobe som bol v neustalom strese na com sa podpisalo moje zdravie. Ked som bol maly,mal som velmi znizenu imunitu,ale to uz bolo zazehnane. Teraz ide o to,ze sa mi velmi zhorsil zdravotny stav. Na tvari sa mi vyhodilo 7 herpesov. Pre istotu som dnes rano isiel na krvne testy a zistili mi ze mam cely organizmus rozhadzany. Velmi sa bojim a neviem co by mi mohlo byt. Zajtra musim ist na nejake opakovacie testy. Zistili mi ze mam velmi znizene leukocity,norma je 10 ja mam len 3 a este neviem co este? Neviete co mozem mat alebo dostat??

RNG

Herpes a viralna imunita sa da adresovat roznymi doplnkami, ktore zvysuju viralnu imunitu alebo su priamo antiviralne.
Tema tu uz bezala mnohokrat, pouzi vyhladavac alebo Google.sk a ked chces vediet odporucania lekarov, ktorych sa ja drzim daj tam slova rng, herpes

vebe

To, ze mas strach chapem, vzdy ked sa zisti nejaka odchzlka clovek zacne mat strach. Aj tak ti ale teraz nikto tu na fore nemoze povedat co ti je. Neviem co presne znamena mat nizku imunitu, casto sa to pouziva, ale neviem co presne tym ludia myslia. Imunitny system je komplikovany , ma rozne zlozky a ked je aj nejaka porucha, tak sa to vzdy nejako presnejsia vola. Ak mozes, tak sa teraz v tom vsetkom privelmi nevrtaj, budu vysetrenia a nieco sa dozvies. Iste, moze byt za tym aj nejake zhubne ochorenie krvi ci lymfatickeho systemu, ale tie si clovek nezavini sam, tam su priciny tak nejak mimo nas. Je vacsia pravdepodobnost, ze mas nejaku infekciu a ze neico v tvojom imunitnom systeme nefunguje tak ako ma.

alius

To mi je jasne,len sa dost bojim. Mam dost hekticke obdobie,dlhom som sa vyhybal lekarom,lebo som nestihal a asi sa mi to vypomstilo. Bojim sa,ze ci nemozem kvoli tomuto dostat aj rakovinu,kedze uz v minulosti ma upozornovali na to aby som si strazil svoje zdravie,kedze mam dost nizku imunitu. Vela som fajcil,co moze mat tiez nieco na svedomi

llek

Jedna vec je pocet leukocytov, druha vec dost podstatna je, ake je zastupenie jednotlivych typov leukocytov, potom ako tie leukocyty vyzeraju pod mikroskopom, ake su hodnoty ostatnych krviniek a tiez niektore ine laboratorne hodnoty. Ak mas na tvari kopu herpesov, tak v tebe prebieha jednak herpeticka infekcia a mozno este nieco ine. Zasluzi si to take riadne presetrenie a patranie po pricine, ale ako si pisal to je uz naplanovane. My tu cez internet ti bez poznania inych udajov a laborat hodnot co som spominala velmi neporadime