Vyspal sa so mnou a odhodil ma

Príspevok v téme: Vyspal sa so mnou a odhodil ma
ErickaL

Caute vsetci.

Pred par mesiacmi som spoznala jedneho cloveka,s ktorym som bola v neustalom kontakte,ktoremu som dlho odolavala az ma nakoniec zlomil a stravili sme spolocnu noc.Potom sme sa stretli este raz,opat sme boli spolu.Odvtedy sme sice spolu v kontakte,ale ja mam pocit,ze ma uplne ignoruje.

Viem,bola som blba,malo ma napadnut ze 30 rocny zadany chlap bude chciet len jedno,len nechapem,na co sa so mnou este kontaktuje,ked mu uz o nic ocividne nejde.Vie sam,ze ma tym trapi,ze sa trapim ja lebo som sa do neho ja blba zamilovala.A nakolko mi stale zdoraznoval aka mam byt uprimna,tak som mu to este aj povedala.

Pritom nemam nudzu o chlapov,neviem,kam som dala vsetok rozum,trapi ma to,pripadam si ako taka chuderka,ako taka hracka s ktorou sa chvilu pohral...

Mam 28.

polepetko

A hlavne aj názov témy je nesprávny. On ťa neodhodil, ty si dobre vedela do čoho ideš, keď si sa s ním rozhodla ísť do postele..
Akože fakt nechápem čo si čakala.. že sa kvôli tebe rozíde s priateľkou?
Na svoj vek si dosť naivná.. :-)

SSSuZiii

NIE! Nevychovali Ťa dobre. Dobre vychované ženy neskáču zadaným do postele a potom nevyplakávajú na fóre. Je to hnus ale každému sa raz všetko vráti. Raz možno Ty budeš riešiť, že tvojmu milému, otcovi tvojich detí, skočí dajaká dobre vychovaná do postele. Verím, že sa potom ani nenahneváš!

milli11

A este k tej nevere, ktorou sa niektori ohanate, ze je to pud, ze to priroda tak vymyslela, ze sme neverni a nie monogamni. To potom musite zit este v praveku ako zvierata, ked nedokazete ovladnut svoje pudy.
Napriklad. Ked mi niekto lezie na nervy, tiez ho za to nezabijem. To robia len ti, co sa nevedia ovladat. (Teraz nepisem o zabiti v sebaobrane).
Tiez, pud je, ze mi treba cikat. Ale nerobim to hocikde, na posteli, v restauracii pri stole, ale urobim to na wc.
Takto je to podla mna aj so sexom, mam partnera, nebudem to predsa robit s hocikym inym.

milli11

Suhlasim s postojmi ta3, jajkou a bibbi. Ja tiez neveru absolutne odsudzujem. Vzdy, ked som mala vztah, som na ineho ani nepomyslela. Hoci nie vzdy sme mali len pekne chvilky. Hoci prilezitosti bolo.
Na rande ma uz pozyvali aj zadani chlapi. Ja vsak vzdy snazim najprv pozistovat, co je dotycny zac. ked som zistila, ze su zadani, hned u mna skoncili.
Kto je teda na vine? Urcite obaja.
Ze vraj chlapi myslia len pudovo? Poznam vo svojom okoli plno takych, ktori su cele roky len s jednou zenou a nevyzeraju vobec na to, ze by sa citili ukrateni.

chlap

Ako Vás mamičky vychovali,aby ste po krátkej známosti dali...?????Každa čo narieka je si sama navine.Dievčata stracajú úctu,lebo dnes je móda rýchlo-sex,keď ešte človeka poriadne nepoznajú.Veľká česť vynimkám.Myslenie chlapov je iné...

soffa

necitala som prispevky podo mnou ale,preco sa vlastne stazujes?ved si vedela ze je zadany!inak skor lutujem jeho priatelku,nie teba.rozbijat vztah.mas to co si zasluzis!silne slova?mozno ale pravdive!