Som protivna, ublizujem svojim spravanim svojim blizkym

Príspevok v téme: Som protivna, ublizujem svojim spravanim svojim blizkym
hmmmm

Neviem to zastavit, niekedy ked mi v hlave nieco prepne, som hrozne protivna, ublizujem rodine, mam ustipacne reci, ignorujem, zurim, a to zdielame spolocnu domacnost. Nechcem byt takato, ja si to uvedomujem, ale neda sa to zastavit. Zacinam mat pocit, ze sa so mnou nieco deje, mavam stavy uzkosti, zlosti, prenasam to na rodinu.. Neviem to zastavit, resp. zmiernit. Niekedy je fajn, inokedy nie

Laurina22

Tak stav uzkosti sa neprejavuje zlostou ale uplne inymi symptomami.

Toto mi skor pride ako vykyv hormonov,v nasom veku je to este zialbohu normalne:-)

Mavas to casto?Lebo napriklad aj mam casto stavy,ked placem za kazdu somarinku,alebo som vybusna a nervozna na cely svet.Ale nie casto.

hmmmm

Budem mat 24 rokov. Laurina, co by to potom mohlo byt? Uz sama neviem. Mala som pred rokom iste rodinne problemy, ktore sa tohto casu zdaju byt vysporiadane, ale dost to zanechalo stopy v nasich vztahoch.

Wanda323

Niekedy sa to stava aj mne. Najlepsie je, ak sa vynasnazis to v sebe potlacit a zacnes sa troska ovladat. Alebo ked si to potom uvedomis a ospravedlnis sa.
Napriklad aj ja som niekedy hnusna na ludi, ktori za to vobec nemozu, no ked sa ukludni, tak mi to je velmi luto. Potom idem a ospravedlnim sa...